Wczytuję dane...

Mandale

Podobno kolorowe mandale pomagają wyrazić emocje i stany ducha, wprowadzając do myśli twórcy harmonię i równowagę – dlatego są tak częstym elementem w sztuce buddyjskiej. W tej kategorii znajdziesz zestawy, które umożliwią Ci stworzenie pięknej mandali techniką specjalnego haftu diamentowego – przepięknych, symetrycznych wzorów wpisanych w kształt koła, ozdobionych diamencikami akrylowymi o różnych kształtach i rozmiarach. W przeciwieństwie do haftu pełnego, koraliki nie wypełniają płótna szczelnie – nadruk wciąż jest widoczny i stanowi element dzieła. Wykonywanie mandali to doskonały sposób na medytację i wyciszenie się – dzięki proponowanym przez nas zestawom możesz sprawdzić to sam.

Czytaj więcej...


Haft diamentowy specjalny – mandale

Na czym polega ta niezwykle piękna i z pozoru trudna technika? Można porównać ją do dekorowania decoupage, metody rękodzielniczej polegającej na dekorowaniu przedmiotów. Tutaj do ozdobienia jest gotowy, kolorowy obraz nadrukowany na płótnie, który obkleja się diamencikami. Pojedyncze elementy nakłada się przy pomocy specjalnego aplikatora na wskazane w instrukcji punkty. Wielkość, kolor oraz kształt diamentów różnią się od siebie, dzięki czemu kładzione na obraz kryształki prezentują harmonijną mieszankę. Ciemne tło to kontrast idealny dla błyszczących diamencików, które podkreślają piękno skomplikowanych mandal. Widoczne na zdjęciach reprodukcje ukazują je w kadrach otwartych, które chciałoby się kontynuować. Ten specyficzny klimat nadaje kształt koła. Czy wykonanie takiego obrazka jest trudne? Opinie najlepiej kształtować na własnych doświadczeniach, dlatego póki nie spróbujesz, nie przekonasz się.

Haft diamentowy specjalny MANDALE

Mandala oparta jest na kształcie wielopoziomowego koła, które rozrastając się, jest w stanie pomieścić nieskończenie wiele różnych motywów dekoracyjnych. Te delikatne wzorki nakłada się symetrycznie względem środka kompozycji. Dzięki kontrastom ciemnego tła z jaśniejszymi elementami obraz jest przejrzysty i uporządkowany. Diamenciki, które zdobią mandale, rozchodzą się promieniście na boki. Są także motywy zamknięte, ukazujące w przestrzeni koła ptaki, motyle i motywy roślinne inspirowane pięknem natury. Obraz mandale może także przyjąć inną tendencję - wypełnienie kolistej przestrzeni motywami zaczerpniętymi z haftów regionalnych, są idealnym dodatkiem do aranżacji boho. Producent zestawów do haftu specjalnego wciąż poszerza swój asortyment, dlatego warto obserwować nasz sklep, aby nie przegapić nowości.

Haft diamentowy mandale - do jakich wnętrz?

Piękno mandal polega na ich unikatowości. Każda z nich powinna być inna, aby oddawać indywidualny charakter osób, które je wykonały. Jeśli i Ty chcesz spróbować swoich sił, zacznij od haftu diamentowego, który przybliży Ci sedno wykonywania tych wyjątkowych, abstrakcyjnych kompozycji. Mandala to temat idealny dla wnętrz zarówno nowoczesnych, jak i boho. Etniczne kolory i motywy dodadzą piękna każdej aranżacji, a błyszczące elementy przykują uwagę gości w salonie. Warto bowiem zawiesić mandale haft diamentowy nad sofą, w centrum pomieszczenia. Style oparte na kulturach orientalnych, które bazują na intensywnych kontrastach barw, z pewnością będą dobrym otoczeniem dla mandal. Cena produktów nie jest wygórowana.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.