Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.99 PLN

Nazwa zestawu: "ZŁOTY JEDNOROŻEC"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy złoty jednorożec 30 × 40 cm

Haft diamentowy złoty jednorożec to zestaw, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie wykonać swoje własne dzieło sztuki. Obraz przedstawia białego jednorożca ze złotym rogiem i kolorową grzywa, który pięknie prezentuje się na tle bajkowego lasu. W skład obrazu z jednorożcem wchodzą okrągłe diamenciki wraz z aplikatorem i specjalnym klejem. Diamentowy obraz posiada także instrukcję, która pozwoli na prawidłowe rozmieszczenie diamencików na hafcie. 

Zalety i właściwości haftu diamentowego

Dzięki zamieszczonej w zestawie instrukcji diamentowy obraz z jednorożcem zachwyci Cię otrzymanym efektem końcowym. Sklep oferuje zestaw, którego cena jest przystępna dla każdego klienta. Jeśli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące haftu, pomóc mogą Ci opinie pozostałych kupujących. Samodzielne tworzenie haftu diamentowego przynosi wiele radości i satysfakcji, rozwijając tym samym Twoje zdolności manualne. Specjalny pojemniczek na diamenciki ułatwi Ci utrzymanie porządku w miejscu pracy. Skończony obraz diamentowy możesz powiesić jako ozdobę na ścianie.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469287

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...