Wczytuję dane...

Obrazy z własnego zdjęcia

Haft diamentowy to wyjątkowy rodzaj sztuki, który prezentuje się absolutnie fantastycznie i co więcej - każdy może mieć obraz wykonany tą techniką w swoim domu. W naszym sklepie dostępne są rozmaite zestawy zawierające wszystko, co potrzebne do wykonania grafiki z użyciem haftu diamentowego. Takie komplety to doskonały pomysł na prezent dla kogoś bliskiego i nie tylko.

Czasem jednak chcemy, aby upominek był naprawdę wyjątkowy, tym bardziej, został przeznaczony dla kogoś, kto jest wyjątkowo bliski naszemu sercu. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się prezenty osobiste, czyli takie, po których wyraźnie widać, że osoba obdarowująca bardzo dobrze przemyślała wybór podarunku i bardzo dobrze zna osobę obdarowaną.

Jako specjaliści od upominków z zakresu haftu diamentowego chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego wdrożyliśmy do naszej oferty możliwość zamówienia spersonalizowanego zestawu np. z własnym zdjęciem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z proponowanym asortymentem.

Czytaj więcej...

Haft diamentowy ze zdjęcia - wspaniały pomysł na osobisty prezent

Na tej podstronie w naszym sklepie internetowym dostępne są wysokiej jakości produkty do wykonania haftu diamentowego ze zdjęcia i nie tylko. Na zamówienie klienta możemy przygotować m.in. płótno pod malowanie po numerach klasycznymi metodami (np. farbami) zarówno z ramą, jak i bez, a także cały zestaw wraz z kolorowymi koralikami do wykonania obrazu z użyciem haftu diamentowego. Dzięki takiej ofercie każdy może znaleźć u nas rozwiązanie, które bardziej mu odpowiada.

Haft diamentowy z własnego zdjęcia

Haft diamentowy z własnego zdjęcia to wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, jak i świetna ozdoba do domu - szczególnie jeśli niekiedy lubisz zanurzyć się w odmętach sentymentalizmu i lubisz wspominać ludzi czy związane z nimi ważne chwile w życiu.

Dodatkową przewagą haftu diamentowego nad wręczeniem gotowego zdjęcia jest to, że obrazek przygotowuje się samodzielnie, co stanowi bardzo przyjemną i relaksującą zabawę. Ponadto po ukończeniu układania obrazków taka praca nabiera szczególnej wartości, ponieważ poświęciło się na nią swój czas, uwagę oraz wykonało się ją samemu.

Dlaczego warto postawić na naszą firmę?

Dostarczamy spersonalizowany haft diamentowy i wiele innych zestawów już od długiego czasu. Nasze produkty cieszą się pozytywnymi opiniami klientów, którzy najczęściej chwalą bardzo wysoką jakość wykonania, duży wybór wzorów (w tym również możliwość stworzenia własnego), a do tego wszystkiego atrakcyjną cenę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów