Wczytuję dane...

Rozmiar 50x70 cm

Ta kategoria obejmuje obrazy 50x70 typu Haft Diamentowy Pełny Full Drill. Technika daje absolutnie nowe możliwości w zakresie rękodzieła DIY (Do It Yourself), dzięki czemu pozwala rozwijać swoje umiejętności manualne, dając jednocześnie maksimum satysfakcji z tworzenia dekoracji do domu lub dla swoich bliskich. Wyjątkowe obrazy 50x70 wykonane techniką haftu diamentowego pomogą Ci odnaleźć w sobie artystyczną duszę i pozwolą spełnić się twórczo w domowym zaciszu. Oryginalna technika tworzenia obrazów zachwyci Twoich znajomych i w niespotykany sposób uzupełni Twoją aranżację wnętrza. Sprawdź, czym charakteryzuje się haft diamentowy pełny.

Czytaj więcej...

Na czym polega technika haftu diamentowego?

Ta niezwykła technika artystyczna opiera się na przyklejaniu na płótnie przeznaczonych do tego diamencików tak, aby wspólnie utworzyły różnokolorowy wzór, jaki ma przedstawiać dany obraz. Choć ta niespotykana metoda “wysadzania” obrazów kryształkami zwana jest haftem, nie polega ona na wyszywaniu i nie wymaga użycia igły ani nici. Błyszczące, mieniące się diamenciki mają utworzyć trójwymiarowy obraz, który można wykorzystać jako dekorację lub podarować jako prezent bliskiej osobie. Zachwycający połysk wielokolorowych diamencików sprawia, że obraz będzie mienił się kolorami tęczy w zależności od rodzaju, koloru i intensywności światła w otoczeniu. Haft diamentowy przypomina układanie mozaiki lub kolorowanie obrazów na podstawie pól z numerami, które tworzą razem schemat zamieniający się ostatecznie w obraz.

Obrazy 50x70, które znajdziesz w naszej ofercie, są większe na tle pozostałych propozycji, dlatego szczególnie poleca się je osobom, które czerpią z tej zabawy dużo przyjemności i mają czas na to, aby dłużej haftować obraz lub mają więcej doświadczenia i szukają nowych artystycznych wyzwań. Kryształki i diamenty z pewnością oczarują wielbicieli kolorowych obrazów i nowoczesnych technik. Haft diamentowy pełny polega na uzupełnieniu całości wzoru diamencikami o takim samym kształcie i rozmiarze, ale o różnych kolorach. Najczęściej wypełnia się cały obraz, rzadziej poszczególne elementy. Obrazy 50x70 w hafcie diamentowym pełnym są odpowiednie dla wszystkich, którzy chcą poświęcić więcej czasu po to, aby zyskać bardzo efektowną ozdobę.

Haft diamentowy - obrazy 50x70

Przede wszystkim haft diamentowy to zajęcie artystyczne, które pozwala skoncentrować się na konkretnym zadaniu i rozwinąć zdolności manualne. Dodatkowo redukuje stres, rozluźnia i pozwala na aktywny odpoczynek. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele wzorów obrazów 50x70 cm, które obudzą w Tobie prawdziwego artystę. Haft diamentowy to technika dla wszystkich - młodszych, starszych, mniej i bardziej zdolnych - przy odrobinie skupienia każdy może stworzyć wielobarwny, mieniący się obraz. Wszystkie obrazy 50x70 dostępne są w atrakcyjnych cenach i cieszą się pozytywnymi opiniami naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów