Wczytuję dane...

Hafty duże (50x70 cm)

Ta kategoria obejmuje obrazy 50-70, które możesz wykonać techniką pełnego haftu diamentowego. Proponowane tu obrazy mają duży rozmiar, który pozwala na uchwycenie wielu szczegółów każdej grafiki. Zestawy składają się z bardzo dużej liczby elementów, dlatego to wybór raczej dla doświadczonych artystów o dużej cierpliwości. Efekt wielogodzinnej, odprężającej pracy zachwyci z pewnością poziomem skomplikowania oraz przepięknym wyglądem i stanie się wspaniałą dekoracją każdego pomieszczenia. Znajdziesz tu grafiki przedstawiające ludzi, zwierzęta, krajobrazy – realistyczne lub całkiem fantastyczne. Niezwykła technika pełnego haftu diamentowego sprawia, że każdy obraz, zwłaszcza tak duży, ma nieco magiczny charakter – kadr jest lekko rozmyty, kolory charakteryzują się niezwykłą głębią, a trójwymiarowa, lśniąca faktura daje zachwycający efekt.

Czytaj więcej...

Na czym polega technika haftu diamentowego?

Ta niezwykła technika artystyczna opiera się na przyklejaniu na płótnie przeznaczonych do tego diamencików tak, aby wspólnie utworzyły różnokolorowy wzór, jaki ma przedstawiać dany obraz. Choć ta niespotykana metoda “wysadzania” obrazów kryształkami zwana jest haftem, nie polega ona na wyszywaniu i nie wymaga użycia igły ani nici. Błyszczące, mieniące się diamenciki mają utworzyć trójwymiarowy obraz, który można wykorzystać jako dekorację lub podarować jako prezent bliskiej osobie. Zachwycający połysk wielokolorowych diamencików sprawia, że obraz będzie mienił się kolorami tęczy w zależności od rodzaju, koloru i intensywności światła w otoczeniu. Haft diamentowy przypomina układanie mozaiki lub kolorowanie obrazów na podstawie pól z numerami, które tworzą razem schemat zamieniający się ostatecznie w obraz.
Obrazy 50-70 cm, które znajdziesz w naszej ofercie, są większe na tle pozostałych propozycji, dlatego szczególnie poleca się je osobom, które czerpią z tej zabawy dużo przyjemności i mają czas na to, aby dłużej haftować obraz lub mają więcej doświadczenia i szukają nowych artystycznych wyzwań. Kryształki i diamenty z pewnością oczarują wielbicieli kolorowych obrazów i nowoczesnych technik. Haft diamentowy pełny polega na uzupełnieniu całości wzoru diamencikami o takim samym kształcie i rozmiarze, ale o różnych kolorach. Najczęściej wypełnia się cały obraz, rzadziej poszczególne elementy. Obrazy 50-70 cm w hafcie diamentowym pełnym są odpowiednie dla wszystkich, którzy chcą poświęcić więcej czasu po to, aby zyskać bardzo efektowną ozdobę.

Haft diamentowy - obrazy 50-70

Przede wszystkim haft diamentowy to zajęcie artystyczne, które pozwala skoncentrować się na konkretnym zadaniu i rozwinąć zdolności manualne. Dodatkowo redukuje stres, rozluźnia i pozwala na aktywny odpoczynek. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele wzorów obrazów 50-70 cm, które obudzą w Tobie prawdziwego artystę. Haft diamentowy to technika dla wszystkich - młodszych, starszych, mniej i bardziej zdolnych - przy odrobinie skupienia każdy może stworzyć wielobarwny, mieniący się obraz. Wszystkie obrazy 50-70 dostępne są w atrakcyjnych cenach i cieszą się pozytywnymi opiniami naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów