Wczytuję dane...

Magiczna Zdrapka Obraz

Magiczna zdrapka - scratch painting

Obraz zdrapka – zestawy

Obraz zdrapka to fantastyczny pomysł na prezent dla bliskich, ukochanej osoby czy też najmłodszych członków rodziny, którzy z chęcią zajmą się stopniowym odkrywaniem ukrytego pod specjalną warstwą dzieła. Tego typu arkusze to nie tylko wspaniała zabawa, ale przede wszystkim możliwość zrelaksowania się oraz rozbudzenia wewnętrznej ciekawości. Odkrywanie tajemnicy, jaką kryje w sobie obraz zdrapka, przyniesie satysfakcję niemal każdemu. Dzięki scratch paintingowi możesz znacząco poprawić swoje zdolności manualne, trenować umiejętność koncentracji, a co najważniejsze – poczuć się jak prawdziwy poszukiwacz skarbu.

 

Czytaj więcej...

Czym jest obraz zdrapka?

Scratch painting to nic innego jak wydrapywanie pewnych elementów, które zostały umieszczone na specjalnym arkuszu, co w efekcie pozwala na uzyskanie dowolnego wzoru, który jest tworzony zarówno przez warstwę wewnętrzną, jak i zewnętrzną. W sklepie znajdują się zestawy, na które składają się specjalnie przygotowane arkusze, bambusowy ołówek do wydrapywania oraz kilka dodatkowych akcesoriów, które w przypływie kreatywności mogą okazać się niezwykle przydatne. Obraz typu scratch painting to idealny prezent dla osób posiadających artystyczną duszę oraz wszystkich tych, dla których manualne czynności są najlepszą formą wypoczynku. Obraz zdrapka stanowi niezwykłe połączenie sztuk plastycznych z solidną domieszką magii, co pozwala użytkownikom na tworzenie absolutnie unikatowych dzieł.

Dzieło gotowe do powieszenia

Scratch painting to wyjątkowa możliwość stworzenia prawdziwego dzieła w przystępnej cenie. Każdy z dostępnych wzorów wymaga niesamowitej koncentracji oraz dbałości o najdrobniejszy detal, dzięki czemu powstały obraz zachwyci wyjątkowym efektem końcowym. To niesamowita możliwość dla osób, które pragną poprawić swoją sprawność manualną, a przy okazji nauczyć się czegoś nowego. W opinii użytkowników ten sposób „malowania” stanowi zupełnie nowy rodzaj artystycznego doświadczenia. Skończone dzieło jest idealną formą dekoracyjną, którą z powodzeniem można powiesić na ścianie lub też ofiarować bliskiej osobie.