Wczytuję dane...

Haft Diamentowy - Diamenciki Specjalne

Haft diamentowy to wyjątkowy sposób na spędzanie wolnego czasu w sposób szczególnie kreatywny. Ten haft obecnie coraz bardziej zyskuje na popularności, głównie ze względu na niesamowite efekty, jakie można osiągnąć, oddając się temu rodzajowi rozrywki. W kategorii haftu diamentowego można wyróżnić zarówno haft diamentowy specjalny, jak i pełny. Na czym polega różnica?

Czytaj więcej...

Haft diamentowy - specjalny haft

Haft pełny charakteryzuje się większą ilością koralików koniecznych do stworzenia pełnego obrazu. W przypadku takich produktów konieczne jest pokrycie całej powierzchni płótna, aby uzyskać wybrany przez Ciebie wzór. Inaczej przestawia się proces przygotowywania zachwycającego obrazu z wykorzystaniem haftu diamentowego specjalnego. Ten rodzaj haftu charakteryzuje się nieco odmienną specyfikę. Różnicą zauważalną na pierwszy rzut oka jest z pewnością rozmieszczenie stref, w jakich powinny znaleźć się poszczególne koraliki. W przypadku haftu specjalnego nie ma potrzeby pokrywania koralikami całego płótna, a jedynie wyznaczonych w tym celu obszarów. Na uwagę zasługują również rozmiary samych koralików - inaczej niż w przypadku typu pełnego, specjalny haft diamentowy w każdym zestawie posiada diamenciki o różnych kształtach. Możliwe jest więc uzyskanie wyjątkowego efektu.

Haft diamentowy specjalny - rozrywka w kilku prostych krokach

Specjalny haft diamentowy to kompletny zestaw, który umożliwia tworzenie wyjątkowych kompozycji. Może to być idealna odskocznia od codziennych obowiązków, która pozwala szybko zrelaksować się oraz wyciszyć. Nie jest to jednak koniec zalet. Odpowiednio przygotowany haft diamentowy specjalny jest również idealnym narzędziem do ćwiczenia koncentracji oraz precyzji. Nakładanie poszczególnych koralików w ściśle wyznaczonych do tego miejscach wymaga treningu motoryki. Nie ma lepszego sposobu, niż ćwiczenie na przygotowanych zestawach z naszego sklepu. Specjalny haft diamentowy może być szczególnie atrakcyjnym wyborem nawet dla osób, które nie miały wcześniej żadnego doświadczenia z tą formą. Wszystko przez zastosowanie koralików w różnych wielkościach, przez co wypełnianie płótna staje się łatwiejsze. Pozytywne opinie naszych klientów dotyczące tego rodzaju haftu wskazują, że to ciekawy sposób na spędzenie wieczoru.

Wszystkie zestawy dostępne w naszym sklepie zostały odpowiednio wyposażone, tak aby tworzenie gotowego obrazu było prawdziwą przyjemnością. W starannie przygotowanym pudełku znajdziesz płótno ze szczegółowym nadrukiem oraz praktyczną warstwą klejącą, na której powinny zostać umieszczone koraliki. Służy do tego dobrze leżący w dłoni aplikator, uzupełniony o suchy klej. W zestawie dostępnym w atrakcyjnej cenie znajduje się także komplet diamencików o różnych kształtach i rozmiarach, a także plastikowy pojemnik do ich przechowywania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż
Haft Diamentowy Serce 30x30cm

Haft Diamentowy Serce 30x30cm

29,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 10.09 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 39.99 PLN