Wczytuję dane...

Motywy religijne

Co sprawia, że dane dzieło jest unikatowe? Jego samodzielne wykonanie. Własnoręcznie stwórz obraz religijny, który będzie potem zdobił Twój dom. Nasz sklep oferuje zestawy do haftu diamentowego, dzięki któremu wykonasz obrazy przedstawiające wizerunki świętych lub dane wydarzenia z Biblii. Wybierz obraz, którego historia jest dla Ciebie szczególnie ważna. Możesz go potem oprawić w ramkę i powiesić na ścianie.

Czytaj dalej...

Haft diamentowy - obrazy religijne

Wiara może być wyrażona poprzez najróżniejsze sposoby. Sztuka jest jednym z nich. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy posiada umiejętności, które pozwalają na własnoręczne tworzenie obrazów mających przedstawiać świętych. Stwarzamy Ci zatem możliwość samodzielnego wykonania obrazu z wizerunkiem Maryi bądź Jezusa. Wyklejenie obrazu jest naprawdę proste i może stanowić świetne towarzystwo do rozmów o Bogu.

Zależy Ci, aby Twoje dziecko zapoznało się z Biblią, ale ono nie jest zbyt chętne do jej czytania? Haft diamentowy religijny jest świetnym sposobem, by przedstawić dzieciom wizerunki świętych i opowiedzieć im o ich dokonaniach. Możliwość zabawy przy wyklejaniu obrazu na pewno zmotywuje najmłodszych, wzbudzi w nich chęć do poznawania żywotów świętych i wspólnego czytania Biblii. Haft diamentowy to również świetny sposób na rozwijanie zdolności manualnych u dziecka.

Haft diamentowy religijny - co zawiera zestaw?

Zestaw do haftu diamentowego zawiera płótno pokryte klejącą warstwą, do której przykleisz diamenciki. Jest to naprawdę proste - diamenciki są ponumerowane, dzięki czemu z łatwością możesz umieścić je w odpowiednim miejscu na wzorze nadrukowanym na płótnie. W zestawie znajdziesz specjalny aplikator, który sprawi, że proces tworzenia obrazu będzie przyjemnością. W razie wątpliwości do Twojej dyspozycji będzie instrukcja z indeksem diamencików.

Haft diamentowy - religijne obrazy

Oferowane przez nas zestawy do własnoręcznego stworzenia obrazu religijnego stwarzają możliwość kreatywnego spędzenia czasu. Rozwijają one wyobraźnię i pozwalają na zrelaksowanie się po ciężkim dniu. Są świetnym elementem do wykorzystania podczas spędzania czasu z dziećmi. Pozwalają na połączenie nauki o Biblii ze świetną zabawą.

Mozaika diamentowa religijna

Niezależnie od Twoich zdolności manualnych, możesz sam stworzyć piękny obraz. Materiały, które zostały wykorzystane do produkcji poszczególnych elementów, cechują się wysoką jakością i wytrzymałością. Precyzyjna instrukcja pozwoli każdemu na prawidłowe dopasowanie diamencików. Zestawy do haftu diamentowego z motywem religijnym, które znajdziesz w naszym sklepie, posiadają mnóstwo pozytywnych opinii. Wiele osób, zamiast kupić gotowy wizerunek świętego, decyduje się na jego samodzielne wykonanie. Pozwala to nie tylko w ciekawy sposób spędzić wolny czas, ale również modlić się i wychwalać jednocześnie Boga. Atrakcyjne ceny naszych produktów stwarzają możliwość wykonania wielu obrazów i powiększania swojej kolekcji wizerunków świętych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów