Wczytuję dane...

Kwiaty

Technika pełnego haftu diamentowego (full drill) wykorzystuje jednakowej wielkości koraliki, które umieszczone w odpowiednich miejscach tworzą niesamowite obrazy. Kwiaty to jedne z najczęściej wybieranych wzorów, jeśli chodzi o tę technikę samodzielnego wykonywania prawdziwych dzieł sztuki. Haft diamentowy - kwiaty świetnie sprawdza się jako forma odstresowania po ciężkim dniu, ale nie tylko. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim efekt w postaci pięknego obrazu. W zależności od kolorystyki całego wnętrza, a przede wszystkim swoich indywidualnych oczekiwań, możliwy jest wybór spośród wielu wersji haftu diamentowego. Obrazy - kwiaty dzielą się ze względu na dobór barw.

Czytaj więcej...

W naszej ofercie nie brakuje propozycji wielokolorowych, które zachwycają feerią dostępnych kolorów. W tego typu obrazach liczy się przede wszystkim energetyzująca moc łączenia barw, która jest obecna w naturze na każdym kroku. Dla wielbicieli nieco bardziej spokojnych zestawień również znajdzie się wiele propozycji, jeśli chodzi o haft diamentowy. Kwiaty i intrygujące drzewka występują w zestawieniach kolorystycznych o odcieniach ciepłego różu, interesującego błękitu i wielu innych. Dzięki spójności pod względem kolorystycznym, jaką wyróżniają się produkty dostępne w naszym sklepie, możliwe jest dopasowanie wybranego wzoru do swoich oczekiwań oraz potrzeb.

Haft diamentowy - kwiaty do zrobienia w różnych rozmiarach - diamond painting

Nasze produkty wyróżniają się nie tylko przystępną ceną, ale także szerokim wyborem w zakresie dostępnych wariantów. Oprócz kolorystyki ważnym aspektem jest także rozmiar gotowego obrazu. Wielkość ma znaczenie nie tylko podczas tworzenia obrazu kwiatów, ale także w kwestii jego późniejszego wykorzystania jako estetycznej dekoracji. Szeroki wybór dostępnych rozmiarów obrazów to jedna z najważniejszych zalet, jaka wyróżnia dostępny w naszej ofercie haft diamentowy. Kwiaty do zrobienia mogą przedstawiać się w pełnej okazałości - doskonałym tego przykładem są płótna dostępne w większych rozmiarach, takich jak 40 x 50, czy 45 x 60.

Licznymi pozytywnymi opiniami cieszą się także mniejsze obrazy kwiatów, doskonale sprawdzające się jako dekoracja pomieszczeń o ograniczonym metrażu. W takim zestawieniu warto wyróżnić propozycję haftu w rozmiarze 30 x 40 cm - tego typu wielkość jest wyjątkowo praktyczna pod wieloma względami, nie tylko cenowymi. Dzięki standardowym rozmiarom z haftem można pracować swobodnie, za każdym razem wydzielając sobie konkretny obszar do pracy.

Obrazy - haft diamentowy kwiaty - mozaika

Piękne kwiaty przedstawione za pomocą techniki haftu diamentowego stanowią najlepsze podkreślenie wyjątkowego wnętrza. Dzięki umiejętnie dobranej kolorystyce każdego obrazu możliwe jest stworzenie prawdziwego dzieła sztuki w formie haftu diamentowego. Kwiaty na naszych produktach przedstawione są samodzielnie, na tle martwej natury lub w towarzystwie zwierząt. Tak szeroki przekrój tła pod względem tematycznym jest jednym z wielu powodów, dla których takie obrazy niezmiennie cieszą się wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów