Wczytuję dane...

Krajobrazy

Oto świetna propozycja dla osób, które lubią łączyć pasję z praktycznością. Haft diamentowy full drill, to łatwy i przyjemny sposób na kreatywne spędzanie czasu. Technika ta spodoba się wszystkim pasjonującym się technikami zdobniczymi typu decoupage. Pracę ułatwią specjalne narzędzia i akcesoria dołączone do zestawów. Wprowadź do aranżacji swojego mieszkania fantazyjne pejzaże wykonane tą specjalną techniką, a przekonasz się, jakie wrażenie zrobią one na Twoich gościach!

Czytaj więcej...

Haft diamentowy pełny - obrazy

Obrazy wykonywane techniką naklejania diamentów może wykonać każdy, kto ma zdolności manualne lub chce je zacząć rozwijać. Zestaw zawiera płótno pokryte nadrukowanym wzorem. Przed przystąpieniem do pracy, zapoznaj się z praktycznym indeksem komponentów, dzięki któremu będziesz kontrolować na bieżąco postępy swojej pracy. Diamenciki nakładaj aplikatorem, ułatwi Ci precyzyjne przyklejanie ich na właściwe miejsce. Aby drobne elementy nie zgubiły się podczas pracy, skorzystaj z dołączonego do zestawu pojemniczka. Czy technika ta jest trudna? Opinie są różne, jednak póki nie spróbujesz, nie przekonasz się, czy przypadkiem to początek Twojej nowej pasji.

Haft diamentowy krajobrazy w pełnym hafcie full drill

Gdy już zdecydujesz się podjąć pierwsze próby, zapoznaj się z propozycjami dostępnymi w naszej ofercie. Sklep posiada wszelkie narzędzia i komponenty potrzebne do wykonania obrazów zdobionych pełnym haftem diamentowym. Piękne krajobrazy gór, sielskie widoczki wiejskich domów otoczonych ogródkami i dziką przyrodą, inspirowane orientem motywy. Znajdziesz tam także obrazy - krajobrazy marynistyczne czy kadry urokliwych miasteczek. A wszystko to w przepięknych kolorach o intensywnym nasyceniu. Takie dzieła zasługują na efekty specjalne, które podkreślą ich wyjątkowość, dlatego nie zwlekaj i przystąp do działania. Przekonasz się, że będzie to nie tylko kreatywne zajęcie, ale także relaks po ciężkim dniu w pracy.

Obrazy na ścianę - krajobrazy

Piękne krajobrazy ozdobione diamencikami spodobają się miłośnikom oryginalnych dekoracji do domu. Pejzaż można powiesić w salonie, na korytarzu, w sypialni czy nawet w gabinecie. Cena produktu jest niczym w porównaniu do klimatu, który może wprowadzić do aranżacji diamentowy obraz. Właściwą dla niego oprawą będą wnętrza w stylu prowansalskim, wiejskim lub klasycznym. Reprodukcje pejzaży inspirowane sztuką orientu oraz jego naturalnym pięknem z powodzeniem można wprowadzić do salonu w stylu japońskim. Fantazyjnie przedstawione drzewa to świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto kocha przyrodę i kontakt z nią. Sielskie pejzaże wiejskich domów będą dobrym pomysłem dla babci lub mamy, które lubią otaczać się naturą. Bajkowe kadry spodobają się także dzieciom, z powodzeniem można zawiesić jeden z nich w pokoju dziewczynki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów