Wczytuję dane...
O sklepie

Witamy w Naszym Sklepie!

Jesteśmy największym sprzedawcą Haftu Diamentowego w Polsce. W naszej ofercie posiadamy kilkaset wzorów w różnych kategoriach i rozmiarach. W tym wzory przygotowywane na nasze indywidualne zamówienie - niedostępne w żadnym innym miejscu. Oprócz Haftu Diamentowego w ofercie posiadamy również Obrazy Zdrapki, Drewniane Puzzle oraz Przestrzenne Puzzle 3D. Cały czas poszerzamy asortyment dodając nowe produkty i wzory.

Jesteśmy Polską firmą, zlokalizowaną w Polsce. Wszystkie oferowane przedmioty dostępne są na miejscu w naszych magazynach i wysyłane w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Oferujemy kilka rodzajów wysyłki, w tym wysyłkę za pobraniem. Umożliwiamy dokładne śledzenie statusu zamówienia i lokalizacji przesyłki.

Cały czas rozwijamy się, udoskonalając proces składania zamówienia i wysyłki oraz wprowadzając nowe udogodnienia dla klientów. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu - mailowego lub telefonicznego. Odpowiadamy na bieżąco, najczęściej tego samego dnia.

Po dodatkowe informacje na temat Haftu Diamentowego i sposobu jego układania zapraszamy do sekcji FAQ na stronie.  Regulamin sklepu znajduje się w zakładce Regulamin.

W przypadku jakichkolwiek pytań - formularz kontaktowy znajduje się na stronie Kontakt.

Zapraszamy do odwiedzin i zakupów w naszym sklepie!

Firma Moments

Moments Andrzej Józefowiak
Baczyńskiego 19
51-121 Wrocław

E-mail: kontakt@haftdiamentowy.pl
Tel.: 606-872-673

***