Wczytuję dane...
O sklepie

Witamy w Naszym Sklepie! 

Jesteśmy największym sprzedawcą Haftu Diamentowego w Polsce. W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele wzorów w różnych kategoriach i rozmiarach. W tym wzory przygotowywane na nasze indywidualne zamówienie - niedostępne w żadnym innym miejscu. Cały czas poszerzamy również asortyment dodając nowe wzory i obrazy. W sprzedaży mamy również bardzo duże wzory (ponad 150 cm) oraz Haft Specjalny - z pięknymi wielokolorowymi kryształkami.  

W ofercie posiadamy także duży wybór pięknych Puzzli Drewnianych oraz Mechanicznych Puzzli Przestrzennych. Jak również unikatowe zestawy Quilling Paper i Obrazy Zdrapki. Cały czas poszerzamy asortyment dodając nowe produkty i wzory.

Jesteśmy Polską firmą, zlokalizowaną w Polsce. Wszystkie oferowane przedmioty dostępne są na miejscu w naszych magazynach i wysyłane w ciągu 24 godzin. Najczęściej dostarczane są do klienta już kolejnego dnia. Współpracujemy z wieloma kurierami, dostarczając również do kilkudziesięciu tysięcy punktów odbioru w Polsce. 

Cały czas rozwijamy się, udoskonalając proces składania zamówienia i wysyłki oraz wprowadzając nowe udogodnienia dla klientów, aby sam proces zamówienia i wysyłki przebiegał jak najsprawniej i bez problemów.

Dostępność  

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są dostępne w naszym magazynie.  Większość paczek wysyłanych jest tego samego lub kolejnego dnia. Średni czas wysyłki to poniżej 24-godzin

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt w wiadomości do sprzedającego lub telefoniczny. Zawsze postaramy się zawsze pomóc i udzielić wszystkich niezbędnych informacji. Chcemy, aby każdy klient, robiący zakupy w naszej firmie, był zawsze zadowolony z zakupu.

Cały czas rozwijamy się, udoskonalając proces składania zamówienia i wysyłki oraz wprowadzając nowe udogodnienia dla klientów. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu - mailowego lub telefonicznego. Odpowiadamy na bieżąco, najczęściej tego samego dnia.

Po dodatkowe informacje na temat Haftu Diamentowego i sposobu jego układania zapraszamy do sekcji FAQ na stronie.  Regulamin sklepu znajduje się w zakładce Regulamin.

W przypadku jakichkolwiek pytań - formularz kontaktowy znajduje się na stronie Kontakt.

Zapraszamy do odwiedzin i zakupów w naszym sklepie!

Firma Moments

Moments Andrzej Józefowiak
Baczyńskiego 19
51-121 Wrocław

E-mail: kontakt@haftdiamentowy.pl
Tel.: 606-872-673

***