Wczytuję dane...
O sklepie

Witamy w Naszym Sklepie! 

Jesteśmy największym sprzedawcą Haftu Diamentowego w Polsce. W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele wzorów w różnych kategoriach i rozmiarach. W tym wzory przygotowywane na nasze indywidualne zamówienie - niedostępne w żadnym innym miejscu. Cały czas poszerzamy również asortyment dodając nowe wzory i obrazy. W sprzedaży mamy również bardzo duże wzory (ponad 150 cm) oraz Haft Specjalny - z pięknymi wielokolorowymi kryształkami.  

W ofercie posiadamy także duży wybór pięknych Puzzli Drewnianych oraz Mechanicznych Puzzli Przestrzennych. Jak również unikatowe zestawy Quilling Paper i Obrazy Zdrapki. Cały czas poszerzamy asortyment dodając nowe produkty i wzory.

Jesteśmy Polską firmą, zlokalizowaną w Polsce. Wszystkie oferowane przedmioty dostępne są na miejscu w naszych magazynach i wysyłane w ciągu 24 godzin. Najczęściej dostarczane są do klienta już kolejnego dnia. Współpracujemy z wieloma kurierami, dostarczając również do kilkudziesięciu tysięcy punktów odbioru w Polsce. 

Cały czas rozwijamy się, udoskonalając proces składania zamówienia i wysyłki oraz wprowadzając nowe udogodnienia dla klientów, aby sam proces zamówienia i wysyłki przebiegał jak najsprawniej i bez problemów.

Dlaczego my?

1) Jesteśmy profesjonalni - mamy bardzo dużą wiedzę na temat Haftu Diamentowego,  Malowania po Numerach oraz innych sprzedawanych przedmiotów. Nie sprzedajemy wszystkiego i bardzo dobrze znamy nasze produkty. Potrafimy doradzić i pomóc w przypadku jakichkolwiek pytań. Zawsze zapraszamy do kontaktu :) 

2) Zawsze służymy pomocą - sprzedajemy bardzo wyselekcjonowane przedmioty, bardzo dobrej jakości i bardzo dużą uwagę przykładamy do naszych dostawców, co pozwala praktycznie weliminować jakiekolwiek problemy. Zawsze jednak mogą pojawić się wątpliwości czy trudności - w takiej sytuacji zawsze pomożemy. Wystarczy się z nami skontaktować, a na pewno pomożemy w sposób, który sprawi, że każdy nasz Klient będzie zadowolony z zakupu

Bardzo dużą uwagę przykładamy do relacji z naszymi Klientami i chcemy, aby tak było zawsze. 

3) Jesteśmy sprawdzoną firmą - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, jedną z największych w Polsce zajmującą się Haftem Diamentowym i Malowaniem po numerach. Mamy dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i ciężko pracujemy, aby nie zawieść ich zaufania. Cały czas się rozwijamy, wprowadzamy nowe rozwiązania, które pozwalają nam jeszcze sprawniej realizować zamówienia i świadczyć usługi. Nieustannie również poszerzamy nasz asortyment dodając nowe, lubiane przez Klientów produkty. 

4) Jesteśmy godni zaufania - 100% naszych zamówień dostarczanych jest w terminie, mamy ponad 99,9% poziom zadowolenia naszych Klientów i wielu stałych Klientów, zadowolonych z naszych usług. Bardzo dużą uwagę przykładamy zarówno do jakości naszych produktów, jak najlepszej realizacji zamówień oraz pomocy posprzedażowej. Wszystkie opinie i oceny naszej pracy wyraźnie to potwierdzają. 

5) Lubimy to, co robimy - po prostu. Znamy produkty, które sprzedajemy i wprowadzamy do sklepu tylko to, co sami wiemy, że da radość naszym Klientom. Zajmujemy się profesjonalnie sprzedaża, ale naszą Misją jest dawanie uśmiechu naszym Klientom i sprawianie, aby byli zadowoleni z zakupów. To daje nam największą satysfakcję

Dodatkowe informacje:


Dostępność  

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są dostępne w naszym magazynie.  Większość paczek wysyłanych jest tego samego lub kolejnego dnia. Średni czas wysyłki to poniżej 24-godzin

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt w wiadomości do sprzedającego lub telefoniczny. Zawsze postaramy się zawsze pomóc i udzielić wszystkich niezbędnych informacji. Chcemy, aby każdy klient, robiący zakupy w naszej firmie, był zawsze zadowolony z zakupu.

Cały czas rozwijamy się, udoskonalając proces składania zamówienia i wysyłki oraz wprowadzając nowe udogodnienia dla klientów. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu - mailowego lub telefonicznego. Odpowiadamy na bieżąco, najczęściej tego samego dnia.

Po dodatkowe informacje na temat Haftu Diamentowego i sposobu jego układania zapraszamy do sekcji FAQ na stronie.  Regulamin sklepu znajduje się w zakładce Regulamin.

W przypadku jakichkolwiek pytań - formularz kontaktowy znajduje się na stronie Kontakt.

Zapraszamy do odwiedzin i zakupów w naszym sklepie!

Zespół firmy Moments HAFT DIAMENTOWY

Moments Andrzej Józefowiak
Baczyńskiego 19
51-121 Wrocław

E-mail: kontakt@haftdiamentowy.pl
Tel.: 790-242-950 , 606-872-673

******