Wczytuję dane...

Hafty małe (20x40 cm)

W tej kategorii znajdziesz zestawy do wykonywania obrazów o uniwersalnych wymiarach od 20 do 40 cm techniką haftu diamentowego pełnego. Prezentowane komplety zawierają wszelkie akcesoria niezbędne do samodzielnego wyklejenia unikalnego dzieła o trójwymiarowej fakturze. Stosunkowo niewielki rozmiar grafik sprawia, że są one doskonałym wyborem dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tą techniką. Mniejsza liczba diamencików i co za tym idzie, mniejsza szczegółowość szablonu, ułatwiają pracę. Z pewnością obrazy z tej kategorii spodobają się również zaawansowanym artystom, ponieważ mimo swojego niewielkiego rozmiaru zapewniają zajęcie na długie godziny i mogą być wyzwaniem.

Czytaj więcej...

Haft diamentowy – obrazy 20 - 40 cm                   

Oferowane przez nas zestawy do wykonywania obrazów metodą haftu diamentowego pełnego 30 x 40 cm pozwolą Ci uzyskać dzieło o nietypowej, lekko wypukłej, lśniącej fakturze. W tego typu zestawach wszystkie kryształki mają takie same wymiary, dzięki czemu są w stanie szczelnie pokryć całość płótna. Haft diamentowy pełny daje podobny efekt do haftu krzyżykowego, grafika jest lekko rozmyta, przez co nabiera nieco magicznego i baśniowego charakteru. Natomiast metoda ta zupełnie różni się od haftu specjalnego, gdzie diamenciki mają różne rozmiary i kształty, a płótno cały czas pozostaje widoczne (nawet po ukończeniu dzieła). 

Proponowane przez nas obrazy przedstawiają piękne, bardzo różnorodne motywy w intensywnych, wyrazistych kolorach. Znajdziesz wśród nich m.in. zwierzęta, rośliny, sylwetki ludzi, krajobrazy. Każdy obraz utrzymany został w innej stylistyce – od sielankowego realizmu, przez pociągnięcia pędzla typowe dla malarstwa, popartowe, nowoczesne grafiki o płaskich kolorach i wyraźnych konturach, po całkiem bajkowe sceny.

Haft diamentowy 20 - 40 cm – wybierz obraz dopasowany do swojego gustu

W naszym asortymencie dostępne są zestawy do haftu diamentowego pełnego o wymiarach 30 x 40 cm stworzone z myślą o dzieciach i dorosłych. Nawet najmłodsi artyści nie powinni zrazić się ilością pracy koniecznej do ukończenia dzieła w tym rozmiarze – tym bardziej starsi. Różnorodność dostępnych motywów i uniwersalne wymiary sprawiają, że gotowy obraz może stać się wspaniałą ozdobą dowolnego pomieszczenia – zarówno nowoczesnego, minimalistycznego salonu, jak i przytulnej sypialni w stylu rustykalnym, czy wesołego pokoju dziecięcego.

Haft diamentowy 20 - 40 cm – obrazy idealne na prezent

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, która kocha kreatywnie spędzać czas? Proponowane przez nas zestawy do haftu diamentowego pełnego są idealną opcją na upominek dla osób starszych i młodszych. Bez przeszkód możesz je podarować siostrze, mamie, tacie, przyjaciółce czy dziadkom. Nanoszenie diamencików na płótno to świetna zabawa na długie godziny. Działa odstresowująco i relaksująco. Szczególnie polecana jest osobom, które pragną choć na chwilę zapomnieć o codzienności. Sprzyja skupieniu, pozwala trenować zdolności manualne i precyzję. Również gotowy obraz stanie się wspaniałym upominkiem dla każdego – nietypowa, piękna grafika to nie tylko dekoracja, ale również świadectwo włożonego w jej wykonanie czasu i wysiłku, które będą warte bardzo wiele dla obdarowanego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów