Wczytuję dane...

Haft Diamentowy - Diamenciki Kwadratowe

Haft diamentowy to technika umożliwiająca tworzenie pięknych obrazów o niezwykłej głębi i nietypowej fakturze. Wykonanie własnego dzieła nie jest trudne, lecz wymaga nieco cierpliwości. Oczywiście, najlepiej zaczynać od nieco mniejszych obrazów i dopiero potem zabierać się za te naprawdę duże. To jednak niejedyna ważna wskazówka – znaczenie może mieć też kształt samych diamencików. Trudno o koraliki kwadratowe naprawdę dobrej jakości, w Polsce są one trudno dostępne, dlatego, aby uzyskać obraz wymarzonej jakości, warto zakupić go ze strony haftdiamentowy.pl.

Czytaj więcej...

Haft diamentowy – kwadraty

W naszym sklepie dostępne są zestawy do haftu diamentowego zawierające diamenciki różnego typu. W tej kategorii znajdziesz te zawierające elementy kwadratowe. Obrazy, które tworzy się przy ich użyciu, są wyraźniejsze niż w przypadku wykorzystania koralików okrągłych. To, jakie wybierzesz, zależy tak naprawdę od preferencji i efektu, jaki chcesz uzyskać.  Ścianki koralików kwadratowych dobrze do siebie przylegają – warto poświęcić czas i ułożyć je idealnie równo. Dzięki temu możesz stworzyć w pełni estetyczne i starannie wykończone dzieło. To doskonała opcja dla bardziej zaawansowanych artystów – kwadratowe koraliki wymagają więcej wprawy niż okrągłe, trudniej w ich przypadku zachować precyzję. Haft diamentowy z kwadratowymi diamencikami pozwala stworzyć obraz o jednolitej, lekko trójwymiarowej fakturze. Całkowicie pokrywa płótno z szablonem i daje efekt bardzo podobny do tradycyjnego haftu krzyżykowego – choć bardziej wypukły i lśniący.

Zestawy do haftu diamentowego z kwadratowymi diamencikami

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór zestawów do haftu diamentowego z kwadratowymi diamentami. Oferujemy obrazy w różnych kolorach i wymiarach, przedstawiające ludzi, zwierzęta, krajobrazy i baśniowe sceny. Wszystkie grafiki dopracowane są w nawet najmniejszym szczególe, zachwycają kompozycją i intensywnymi barwami. Oferujemy obrazy w wielu rozmiarach, od 35 do 35 cm aż po 45 × 60 cm, dzięki czemu bez problemu dobierzesz wymiary do wnętrza, które chcesz ozdobić gotowym dziełem, a także do swoich umiejętności – i cierpliwości.

W naszym asortymencie znajdziesz grafiki w łagodnych, pastelowych odcieniach, a także w żywych kolorach. Oferujemy zarówno utrzymane w bajkowej stylistyce obrazy ze zwierzętami, które z pewnością przypadną do gustu dzieciom, jak i zestawy z poważniejszymi motywami, które po ukończeniu doskonale sprawdzą się jako dekoracja do nowoczesnego wnętrza.

Haft diamentowy (kwadratowe diamenty) – doskonały pomysł na prezent

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, która ma już doświadczenie z tą techniką? Wybierz zestaw do haftu diamentowego z kwadratowymi diamencikami. Możesz być pewien, że przypadnie on do gustu zarówno osobom młodszym, jak i starszym. Będzie wspaniałą rozrywką dla dzieci, seniorów, par i rodzin. Jeżeli natomiast chcesz obdarować kogoś, kto nie lubi sam wykonywać tego typu prac, ale ceni niepowtarzalne przedmioty – przygotuj obraz samodzielnie i podaruj w formie gotowej grafiki. Obdarowany z pewnością doceni nie tylko piękny wygląd tego dzieła o niezwykłej, lśniącej fakturze, ale również fakt, że w jego wykonanie włożyłeś sporo czasu i serca.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów