Wczytuję dane...

Kartki z Kwiatami 3D

Kwiaty są prezentem, który od lat docenia każdy. Można podarować je bliskiej osobie niezależnie od okazji bądź bez niej. Bukiety stanowią ponadczasowy upominek. Są idealnym dopełnieniem większego prezentu, ale podarowane jako osobny upominek również wprowadzają na twarz bliskiej osoby szeroki uśmiech. Najczęściej kwiaty dostają kobiety, jednak liczba panów, do których kierujemy taki podarek, stale rośnie. Świadczy to o ich uniwersalności, ponieważ rośliny odnajdą się dosłownie wszędzie.

Czytaj dalej...

Róże, goździki, tulipany albo słoneczniki - każdy z tych kwiatów ma w sobie coś niezwykłego i pięknie prezentuje się w wazonie. Jednak rośliny cięte mają jedną, ogromną wadę - po kilku dniach nie wyglądają już tak dobrze jak wcześniej i trzeba je wyrzucić. Nawet największy, najpiękniejszy bukiet zostanie po jakimś czasie zapomniany. Jest to niestety nieuniknione. Jednak mamy na to rozwiązanie!

Kartki z kwiatami 3D będą mogły zdobić pomieszczenie obdarowanego nawet przez lata. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość podarowania właściwie jakiejkolwiek osobie kwiatów wraz z życzeniami. Nie ma tutaj osobnych karteczek, które łatwo zgubić czy zniszczyć. Kartki z kwiatami 3D sprawią, że bliska Ci osoba nigdy nie zapomni, od kogo dostała taki uroczy upominek.

Kartki z kwiatami 3D - połączenie funkcjonalności z estetyką

Kartka z kwiatkami 3D stanowi zdecydowanie łatwiejszą opcję, jeśli chodzi o transport. Bukiet żywych roślin nie dość, że zajmuje dużo miejsca, to jeszcze jest narażony na przypadkowe uszkodzenia. Nikt nie chce obdarować ukochanej osoby brzydkimi i połamanymi kwiatami. Te na kartce zawsze będą się pięknie prezentować, a dzięki jej rozmiarowi z łatwością ją przewieziesz.

Z początku niepozorne, jednak po otwarciu zachwycają swoją oryginalnością i estetycznym wykonaniem. Każdy element kartki jest z ogromną starannością wycinany oraz łączony z innymi. Kilkanaście ruchomych elementów tworzy niesamowity efekt 3D. Każda kartka powstaje z niezwykłą precyzją, aby efekt zapierał dech w piersiach obdarowywanej osoby.

Kartki 3D w kwiaty - idealne na każdą okazję

Mnogość modeli pozwala na znalezienie idealnej kartki na przeróżne okazje. Podarować ją możesz zarówno, aby uczcić urodziny, Dzień Matki czy Dzień Ojca, ale świetnie nadadzą się również w celu upamiętnienia tak niezwykłych wydarzeń, jak zaręczyny bądź wesele.

Kartki z kwiatami 3D - niska cena, wysoka jakość

Kartka jest klasyczną formą upominku, która od lat cieszy obdarowywane osoby. W sytuacji, gdy wiele sklepów oferuje najróżniejsze egzemplarze, ciężko jest wybrać model zwracający na siebie szczególną uwagę. Warto więc postawić na innowacyjne rozwiązanie, czyli kartkę z kwiatkami 3D. Jej forma od razu przyciągnie wzrok obdarowanej osoby.

Oferowane przez nas kartki na tle konkurencji wyróżniają się samymi pozytywnymi opiniami, które wskazują, że zachwycą nawet najbardziej wymagającą osobę. Ich zaletą jest także przystępna cena. Dzięki temu nie musisz nadwyrężać swojego budżetu, aby podarować komuś trwały i przepiękny upominek - wystarczy efektowna kartka 3D w kwiaty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów