Wczytuję dane...

Hafty średnie (40x50 cm)

W tej kategorii dostępne są zestawy do haftu diamentowego pełnego, które umożliwią Ci stworzenie obrazów 40 - 50 cm, czyli o całkiem dużym rozmiarze. Te wymiary sprawiają, że gotowe dzieło będzie stanowiło bardzo efektowną ozdobę każdego pomieszczenia i z pewnością zrobi na każdym oglądającym je imponujące wrażenie. Haft diamentowy pełny to bardzo ciekawa technika, która polega na wyklejaniu obrazu przy pomocy malutkich akrylowych diamencików tak, że pokrywają one jego całą powierzchnię. W zestawie znajdziesz płótno, koraliki oraz wszystkie narzędzia konieczne do pracy.

Czytaj więcej...


Spory rozmiar obrazu sprawia, że jest to wybór odpowiedni raczej dla osób, które mają już doświadczenie w pracy z wykorzystaniem techniki haftu diamentowego. Bardzo duża liczba elementów, wiele kolorów oraz znaczna szczegółowość grafiki sprawiają, że jej ukończenie będzie wymagało poświęcania większej ilości czasu niż mniejsze wzory. Do jej wykonania potrzeba zatem cierpliwości i koncentracji. Z drugiej strony efekt pracy nad obrazem tej wielkości zazwyczaj jest spektakularny i wart każdej spędzonej nad płótnem godziny.

Haft diamentowy - obrazy 40 - 50 o zróżnicowanej tematyce

Na naszej stronie znajdziesz bardzo różnorodne wzory. Dostępne są obrazy przedstawiające przyrodę, zwierzęta, ludzi i krajobrazy, zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Szeroki wybór sprawia, że każdy klient może znaleźć produkt dopasowany do swoich preferencji. Dostępne są grafiki utrzymane w stylu realistycznym, ale również fantastyczne wizerunki magicznych zwierząt, sceny rodzajowe i pejzaże o lekko bajkowym charakterze, a także typowo malarskie, artystyczne wizje. Wykonane w technice haftu diamentowego obrazy o sporych wymiarach pozwalają na oddanie bardzo wielu szczegółów, uchwycenie drobnych detali w magiczny, niego rozmyty sposób. Powierzchnia gotowego dzieła będzie lekko wypukła i lśniąca, co doda mu głębi i trójwymiarowości – przy tak dużym rozmiarze będzie to robiło niezwykłe wrażenie.

Haft diamentowy pełny – opinie klientów naszego sklepu

Planujesz zakup zestawu do haftu diamentowego o wymiarach 40 - 50 cm? Opinie naszych klientów potwierdzają, że jest to świetna decyzja, choć ukończenie dzieła wymaga sporych pokładów cierpliwości. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z tą wyjątkową dziedziną artystyczną, którą pokochały tysiące osób na całym świecie. Według naszych klientów malowanie diamentowe to świetny sposób na odpoczynek i oczyszczenie umysłu. Wiele osób twierdzi, że układanie kryształków pozwala się odprężyć i zrelaksować.
Według opinii naszych klientów obrazy 40x50 do pełnego haftu diamentowego są również wspaniałym pomysłem na prezent. Spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Taki upominek możesz wręczyć swojej mamie, babci czy przyjaciółce. Każda z nich będzie zachwycona i z pewnością doceni Twój gest.
Ceny zestawów są różne i zależą od grafiki. Jeśli chcesz nieco zaoszczędzić, możesz sprawdzić nasze promocje. Masz pytania? Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat obrazów w rozmiarze 40-50? Haft diamentowy to dla Ciebie nowość i nie wiesz, od czego zacząć? Skontaktuj się z nami? Chętnie pomożemy, doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów