Wczytuję dane...

Quilling Obrazy

Quilling to kreatywna technika wykorzystująca kolorowe paski papieru o odpowiedniej szerokości. Z jej pomocą można stworzyć obrazy przedstawiające różne obiekty, zwierzęta czy postacie. Paski quillingowe wystarczy odpowiednio uformować, a następnie połączyć z pozostałymi elementami, tworząc tym samym wyjątkowy, trójwymiarowy obrazek, który może stać się ciekawym elementem wystroju wnętrza.

Czytaj więcej...

Quilling – paski do tworzenia dzieł sztuki

Podstawowym elementem niezbędnym do zastosowania techniki quillingu są różnobarwne, kolorowe paski. Mają one równą szerokość na całej swojej długości. Najczęściej wynosi ona od 3 do 10 mm. Powstałe z paseczków konstrukcje należy odpowiednio połączyć, aby otrzymać wyjątkowe kompozycje sztuki papierowej.

Quilling dla początkujących 

Sama technika quillingu i skręcania papierków nie jest mocno skomplikowana. Z łatwością powinni poradzić sobie z nią początkujący artyście, a nawet dzieci z pomocą dorosłych. Stopień trudności pracy zależy od wyboru konkretnego szablonu. W zależności od motywu, który chcemy wykonać techniką quillingu, otrzymamy zestawy o różnym skomplikowaniu. Jest to wspaniała opcja, gdyż stale można rozwijać swoje umiejętności plastyczne, ciesząc się różnymi efektami swojej pracy.

Quilling – obrazy o niezwykłej strukturze

Quilling pozwala wykazać się artystycznie na różne sposoby. Mnogość zestawów i różnorodny wybór motywów wspierają kreatywność. Możliwość wyboru swojej ulubionej kategorii quillingu sprawia, że praca nad efektem końcowym staje się jeszcze przyjemniejsza.

Klienci naszego sklepu często decydują się na jeden z najpopularniejszych motywów obrazów wykonywanych w technice quillingu – zwierzęta. Do wyboru w tej kategorii są różne opcje, od owadów, po ptaki i duże zwierzęta. Dostępne są także ich baśniowe i magiczne odpowiedniki. Każdy pasjonat sztuk plastycznych znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czy jest dzieckiem czy pełnym pomysłów dorosłym.

Równie popularne są wykonywane techniką quillingu kwiaty. Podbijają one serca w szczególności kobiet. Gotowe obrazy kwiatowe pięknie prezentują się w każdym wnętrzu poprzez swoją tematyczną neutralność.

Inne zalety quillingu

Ta technika plastyczna wykorzystująca papier pozwala pracować nad umiejętnością skupienia uwagi. Tworzenie papierowych obrazków jest idealną okazją, by się wyciszyć, zrelaksować, ale także sprawdzić swoją cierpliwość. Technika ta wymaga dokładności – ale nie martw się, jeśli nie wszystko od razu wyjdzie idealne! Z czasem Twoje obrazy będą coraz piękniejsze, a ewentualne nierówności pokażą jedynie postęp, który udało Ci się uczynić.

Zestawy do quillingu

W zależności od wybranego zestawu elementy, które się w nim znajdują, będą się nieznacznie różniły. Wyposażenie standardowego kartonika to przede wszystkim kolorowe paski papieru, nożyczki i aplikator kleju. Oczywiście, niezbędną do stworzenia wyjątkowego dzieła płytę piankową ze wzorem i szydełko wspomagające nawijanie także znajdziesz w komplecie.

Dostępność zestawów w naszym sklepie

W naszym sklepie dostępny jest szereg różnych zestawów do quillingu w przystępnych cenach. Wyróżnia nas dobra jakość produktów, dbamy też o ich szybką wysyłkę. Jesteśmy polską firmą i to właśnie z Polski wysyłane są wszystkie zamówienia. Pozytywne opinie klientów, które do nas trafiają, dodatkowo motywują nas do dalszego działania. Obsługa szybko reaguje na potrzeby kupujących i w razie potrzeby odpowiada na wszelkie pytania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów