Wczytuję dane...

Hafty XXL (70-200 cm)

Mozaika diamentowa to doskonały sposób na rozwijanie swojej kreatywności oraz spędzanie czasu w relaksujący, twórczy sposób. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz obrazy o dużych rozmiarach – od 70 cm aż do 200 cm. Wszystkie posiadają kształt wydłużonych prostokątów o orientacji pionowej lub poziomej, bez problemu znajdziesz więc wzór, który idealnie dopasuje się do Twojego pomieszczenia. Skorzystaj z oferty naszego sklepu i na dobre wejdź w świat kreatywnej rozrywki.

Czytaj więcej...


Jakie są zalety obrazów w dużym formacie wykonywanych technika mozaiki diamentowej?

Oferowane w tej kategorii duże formaty pozwalają na stworzenie imponujących dzieł w technice mozaiki diamentowej, które z pewnością będą stanowić ważny element aranżacji każdego pomieszczenia – dzięki niezwykłym, mieniącym się kolorom z pewnością staną się centralnym punktem salonu czy sypialni. Ich wykonanie wymaga sporo pracy i cierpliwości (to aż kilkadziesiąt tysięcy elementów!), przez co tym bardziej będą stanowić wartościową ozdobę. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, by kilka dużych obrazów połączyć w jedną większą kompozycję. Przykładowo: trzy pionowe grafiki przedstawiające pawie wiszące obok siebie stworzą niezwykły tryptyk, który z pewnością przyciągnie wzrok każdego.
To wybór raczej dla osób, które mają już doświadczenie w pracy tą techniką oraz są gotowe poświęcić na ukończenie obrazu wiele godzin. Duża liczba elementów pozwala na uchwycenie wielu detali oraz odwzorowanie bardzo skomplikowanych grafik – stąd tak niezwykły efekt końcowy.

Mozaika diamentowa – zestawy do wykonywania dużych obrazów

Proponowane w tej kategorii wzory przeznaczone są do mozaiki diamentowej pełnej – oznacza to, że cała powierzchnia obrazu docelowo ma zostać wypełniona diamencikami. Nazwy oferowanych produktów podają wymiary gotowego obrazu – należy jednak pamiętać, że sam nadruk zawsze jest o kilka centymetrów mniejszy, dzięki czemu grafika zyskuje eleganckie białe obramowanie.
Każdy zestaw dostępny w naszym sklepie jest kompletny, zawiera wszystkie niezbędne elementy do wyklejenia grafiki: płótno z nadrukowanym szablonem pokryte klejem, posegregowane według kolorów diamenciki, aplikator, suchy klej, pojemnik na diamenciki oraz instrukcję. Dzięki temu, kupując dany wzór, od razu możesz przystąpić do wyklejania, nie potrzebujesz do tego żadnych dodatkowych narzędzi – jedyne, co musisz zrobić, to przygotować stanowisko pracy.

Mozaika diamentowa – obrazy 70 cm i więcej

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele zestawów umożliwiających wykonanie dużych obrazów w technice pełnej mozaiki diamentowej w przystępnych cenach. To doskonały sposób na stworzenie niezwykle estetycznego dzieła o naprawdę sporym rozmiarze, które wymaga zaangażowania, czasu, cierpliwości i precyzji – dzięki czemu każda gotowa grafika ma ogromną wartość dla jej autora. To świetny sposób na to, by ozdobić swój dom czy mieszkanie czymś pięknym i naprawdę osobistym – to właśnie najczęściej podkreślają klienci w swoich opiniach na temat naszych produktów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów