Wczytuję dane...

Zwierzęta

To jedna z tych rzeczy, która nie tylko zachwyca wykonaniem, ale również pozwala tworzyć wyjątkowe – bo własnoręcznie wykonane – dzieła. Mowa oczywiście o pełnym hafcie diamentowym lub, jak zwykło się również mówić, mozaice diamentowej. Co kryją w sobie te małe akrylowe diamenciki o pięknych barwach, które nakleja się na tkaninę według ustalonego wcześniej wzoru? Jak to się dzieje, że wciąż przybywa osób, które z taką pasją oddają się tej misternej pracy i z radością odnajdują spełnienie w podejmowaniu kolejnego wyzwania?

Czytaj więcej...

Po pierwsze: frajda

Haft diamentowy to sposób na uzyskanie unikatowego, efektownego i co najważniejsze, własnoręcznie wykonanego obrazu, którego będziesz autorem. Oryginalna technika zachwyci Cię końcowym efektem, ale sprawi również, że tworząc diamentową mozaikę, pobudzisz umysł, rozwiniesz zdolności manualne i wprawisz w dobry nastrój każdą cząstkę siebie. Zrelaksujesz się i odpoczniesz, ale również – całkiem dosłownie – pokochasz rękodzieło.

Po drugie: bogactwo wzorów

Jeżeli szukasz miejsca, które pomoże Ci rozpocząć przygodę z haftem diamentowym, sklep haftdiamentowy.pl zachwyci Cię różnorodnością dostępnych wzorów – tego możesz być pewien. Znajdziesz tu wszystkie możliwe kolory, wielkości i kształty obrazów, a ich tematyka i jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających pasjonatów tej pięknej i misternej sztuki. Ale… odnajdą się tu również osoby, które dopiero odkrywają swoją przygodę z rękodziełem lub te poszukujące pośród wielu zainteresowań inspiracji, które zawładną nimi na dobre. No cóż, jeśli spróbujesz choć raz haftu diamentowego – przepadłeś. Pokochasz go już na zawsze, bo jak nie kochać czegoś, co daje Ci tyle radości tworzenia i tyle dobrej energii?

Haft diamentowy pełny – zwierzęta

Szalona sowa, niebieski tygrys, wesoły paw, kolorowa panda czy rubinowy wilk? A może ułożone techniką haftu diamentowego konie? Wymieniać można długo. Na który wariant zdecydujesz się Ty? A może cała Twoja rodzina? W końcu sztuka zbliża ludzi, a wspólne tworzenie obrazów dostarcza mnóstwo frajdy i pochłania na długie godziny. Efekt zaś daje ogromną satysfakcję i oprawiony w ramkę może stanowić piękne dopełnienie wnętrz Twojego domu. Może być również wspaniałym prezentem dla wyjątkowej osoby. Z pewnością Twój czas poświęcony na wykonanie obrazu i włożone w niego serce sprawią, że wartość podarunku będzie jeszcze większa i tym bardziej wyjątkowa.

Full drill diamond painting – obrazy

Można powiedzieć: „haft diamentowy obrazem stoi”. Zanim jednak ujrzy on światło dzienne, musi dotknąć Twoich dłoni… Musi przejść proces wyklejania, planowania, odkrywania kształtów i barw. Musi Cię zachwycić, tak jak w opinii innych zachwyca każdego, kto zasiada do tego „diamentowego świata”. Cały jego urok tkwi w prostocie wykonania i w wyjątkowości końcowego efektu.

A cena? To niesamowite, że tak wiele frajdy i radości tworzenia jest na wyciągnięcie ręki. Możesz się przekonać, że pasja tworzenia haftem diamentowym jest pasją na każdą kieszeń.

Zwierzęta w pełnym hafcie diamentowym

Każdy zestaw zawiera płótno z nadrukowanym bardzo szczegółowym wzorem i warstwą klejącą, na której umieszczamy diamenciki. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwią Ci układanie wzoru. Pomocą będzie również przeznaczony do tego celu aplikator, którym wygodnie i precyzyjnie nałożysz diamenciki. W zestawie znajdziesz także plastikowy pojemnik do przechowywania kolorowych szkiełek oraz suchy klej. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia. Zatem do dzieła! Czeka na Ciebie niesamowita przygoda i miejsce pełne wzorów i kolekcji. Który zestaw wybierzesz?

Sortuj według:
Wyświetl po produktów