Wczytuję dane...

Zwierzęta

Haft diamentowy to technika, która umożliwia tworzenie oryginalnych dzieł o nietypowej, trójwymiarowej fakturze i niezwykłej głębi. Wyklejanie grafiki przy pomocy drobnych diamencików to doskonały trening cierpliwości, a także sposób na rozwinięcie zdolności artystycznych. Jednym najchętniej wybieranych tematów obrazów są zwierzęta, czemu trudno się dziwić – nie chodzi tylko o to, jak wielu miłośników biegających , fruwających i pływających stworzeń jest wśród osób o artystycznej duszy, ale o to, jak niesamowicie wyglądają, gdy przedstawi się je techniką haftu diamentowego. Zwierzęta uchwycone na obrazach wyglądają często jakby pochodziły wprost z baśni. Lekkie rozmycie, intensywne kolory – lub wręcz przeciwnie, delikatne, pastelowe – oraz błyszcząca powierzchnia i nierówna faktura nadają ich wizerunkom magii.

Czytaj więcej...

Haft diamentowy – obrazy ze zwierzętami - mozaika diamentowa

Jeżeli szukasz miejsca, które pomoże Ci rozpocząć przygodę z haftem diamentowym, nasz sklep zachwyci Cię różnorodnością dostępnych wzorów – tego możesz być pewien. Znajdziesz tu wszystkie możliwe kolory, wielkości i kształty obrazów. Odnajdą się tu również osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rękodziełem lub te poszukujące pośród wielu zainteresowań inspiracji.
Dostępne w naszej ofercie zestawy zawierają wszystkie niezbędne elementy do tego, by stworzyć własnoręcznie przepiękny obraz techniką haftu diamentowego. Konie, wilki, koty, ptaki wielu gatunków, motyle, a nawet smoki – to tylko niektóre ze zwierząt, jakie znajdziesz na szablonach umożliwiających stworzenie własnego dzieła. Wybierać możesz spośród realistycznych wzorów przypominających fotografie, a także innych, typowo bajkowych albo jedynie lekko zabarwionych fantastyką, całkiem poważnych, a także pełnych emocji, abstrakcyjnych, jakby pochodziły wprost z marzenia sennego. Zwierzęta przedstawiane są w naturalny lub całkiem malarski sposób, czasem wręcz popartowy, mają kolory odpowiadające rzeczywistości lub zupełnie niezwykłe.
Efekt pracy daje ogromną satysfakcję i oprawiony w ramkę może stanowić dopełnienie wnętrz Twojego domu, niezależnie od tego, czy kochasz zwierzęta czy jedynie doceniasz to, jak pięknie i majestatycznie (albo uroczo) potrafią wyglądać na obrazie. Gotowe dzieło może być również wspaniałym prezentem dla wyjątkowej osoby. Z pewnością Twój czas poświęcony na wykonanie obrazu i włożone w niego serce sprawią, że wartość podarunku będzie jeszcze większa.

Haft diamentowy – sklep. Najpiękniejsze obrazy ze zwierzętami - diamond painting

W naszym sklepie znajdziesz dostępne w doskonałych cenach zestawy umożliwiające tworzenie obrazów przedstawiających różne zwierzęta. Są one zwykle głównymi bohaterami grafik – ale nie zawsze. Bywają również elementem krajobrazu, towarzyszami człowieka lub po prostu częścią większej kompozycji artystycznej. Otaczają je kolorowe, kwitnące drzewa, znajdują się ze wnętrzach pomieszczeń, kryją wśród kwiatów, gałęzi albo fal lub wręcz przeciwnie, dumnie prezentują na pierwszym planie… Każdy artysta znajdzie w tej kategorii szablon dla siebie – co potwierdzają opinie naszych klientów.
Haft diamentowy to sposób na uzyskanie unikatowego, efektownego i co najważniejsze, własnoręcznie wykonanego obrazu, którego będziesz autorem. Ta oryginalna technika zachwyci Cię końcowym efektem, ale sprawi również, że tworząc diamentową mozaikę, pobudzisz umysł, rozwiniesz zdolności manualne i wprawisz się w dobry nastrój. Zrelaksujesz się i odpoczniesz, ale również – całkiem dosłownie – pokochasz rękodzieło.

Pełny haft diamentowy - zwierzęta | obrazy o zróżnicowanym skomplikowaniu

Prezentowane produkty są doceniane za różnorodność. W niniejszej kategorii umieściliśmy propozycje odpowiednie zarówno dla osób początkujących w zakresie haftu diamentowego lub dzieci, a także zaawansowanych. Poziom trudności konkretnego produktu najprościej ocenić liczbą diamentów do układania. W każdym przypadku można liczyć na kilka godzin interesującej zabawy. Dzięki temu nasi klienci mogą dopasować produkty do swoich wymagań - nie tylko estetycznych, ale praktycznych.

Obrazy 3D zwierzęta - układanka diamentowa

Sprzedajemy wyłącznie wysokiej jakości pełny haft diamentowy, czyli produkty wykonane ze sprawdzonych materiałów i charakteryzujące się mnogością wzorów. Można znaleźć u nas wesołe grafiki, które doskonale uświetnią pokój dziecięcy, ale też realistyczne obrazy, które będą pięknie prezentować się w salonie, sypialni czy kuchni. Każdy zestaw haftu diamentowego zawiera podstawę, kryształki, suchy klej, aplikator i pojemnik na diamenciki. Dzięki temu do użycia haftu diamentowego nie trzeba korzystać z dodatkowych akcesoriów spoza kompletu.

 

Haft diamentowy warto wybierać pod kątem estetyki, ponieważ gotowy obraz może dekorować ścianę sypialni czy salonu. Omawiane produkty są wspaniałą dekoracją dla salonu lub sypialni, ponieważ dodają one koloru, stylu i charakteru do pomieszczenia. Mogą być dobrym sposobem na wypełnienie pustych ścian i uzupełnienie aranżacji wnętrza. Wybierając obrazy, warto zwrócić uwagę na kolorystykę i styl, aby pasowały do reszty dekoracji oraz na ich rozmiar, aby były odpowiednio proporcjonalne do przestrzeni.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów