Wczytuję dane...

Ludzie

Jeśli lubisz haft krzyżykowy lub gobelinowy, który wykonuje się przy pomocy igły i muliny, nakładając ściegi na nadrukowany na kanwie wzór, to mamy dla Ciebie bardzo ciekawą i innowacyjną alternatywę. Pełny haft diamentowy będzie kolejną techniką, która Cię zafascynuje. Na gotowy wzór krok po kroku nakładasz drobne, kolorowe elementy, tworzą one obraz o pięknych, nasyconych barwach. Pełne zestawy do wykonywania obrazów zakupisz w tym sklepie, znajdziesz tutaj wszelkie potrzebne narzędzia oraz akcesoria.

Czytaj więcej...

Haft diamentowy obraz - jak go wykonać?

W zakupionym przez Ciebie zestawie znajdziesz płótno z nadrukowanym wzorem wraz z legendą, która wyjaśni Ci, które diamenciki należy nałożyć w danych punktach. Podczas zdobienia kolejnych partii, warto odsłaniać dane obszary z biegiem postępu pracy. Całkowite odklejenie osłony może ją utrudnić. Diamenciki nałożysz na obrazek przy pomocy specjalnego narzędzia, jakim jest aplikator. Ułatwi on precyzję nakładania i usprawni działanie. Dodatkowo zestaw wyposażony jest w indeks diamencików oraz instrukcję ich nakładania. Cena zestawu jest współmierna do ilości zabawy i ostatecznego efektu wizualnego.

Haft diamentowy - ludzie

Inspirowane codziennością lub fantazyjne kadry mogą z powodzeniem zdobić współczesne aranżacje wnętrz w różnych stylach. Ekspresyjne ujęcia przedstawiające portrety to świetny pomysł na ozdobę do salonu w stylu glamour. Designerskie i nowoczesne aranżacje to idealna oprawa dla obrazów fantazyjnych z nutką abstrakcji. Obrazy przedstawiające zakochanych mogą być dodatkiem do aranżacji romantycznych oraz klasycznych. W kategorii LUDZIE znajdziesz propozycje o nasyconych barwach oraz takie o stonowanej kolorystyce. Pionowe lub poziome kadry mogą stanowić dekorację pokoju, sypialni, biura, korytarza czy salonu. Widok to z reguły centrum aranżacji, dlatego umieść go w miejscu, któremu chcesz nadać wyjątkowego charakteru. Opinie architektów wnętrz są zgodne - obraz ludzie wykonany pełnym haftem diamentowym przykuje uwagę Twoich gości!

Haft diamentowy pełny - sklep

W sklepie producenta zestawów do haftu pełnego full drill znajdziesz piękne obrazy, które wykonasz samodzielnie krok po kroku. W ofercie dostępne są nie tylko kadry przedstawiające fantazyjnie ujęte postacie rodem z powieści fantasy, ale także obrazy zwierząt, krajobrazy i mandale. Na początek wybierz niewielki obraz, który pomoże Ci opanować technikę. Kolejne mogą być coraz większe i coraz bardziej skomplikowane. Pamiętaj, aby zachować porządek podczas pracy, aby nie pomieszać diamencików. Haft diamentowy to nie tylko świetna zabawa i relaks, ale także okazja do nauczenia się czegoś nowego. Dzięki tej technice samodzielnie stworzysz obraz do swojego salonu lub sypialni, który przez długie lata będzie cieszył Cię swoim widokiem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów