Wczytuję dane...

Ludzie

Nie tylko krajobrazy i zwierzęta stanowią doskonały motyw dla obrazów wykonywanych techniką haftu diamentowego – portrety ludzi, kobiece twarze, oczy, sceny rodzajowe, na których widać zakochane pary – to również wspaniały temat. Specyfika tej metody – nakładanie wielu drobnych diamencików tuż obok siebie – sprawia, że osoby przedstawione w ten sposób wyglądają baśniowo i fantastycznie – lekko wypukła faktura obrazów, trójwymiarowość, głębia i blask sprawiają, że tak wykonane dzieła przyciągają wzrok i fascynują. W tej kategorii znajdziesz zestawy do pełnego haftu diamentowego, które pozwolą Ci stworzyć przepiękne obrazy ludzi.

Czytaj więcej...

Haft diamentowy obraz - jak go wykonać?

Jeśli lubisz haft krzyżykowy lub gobelinowy, który wykonuje się przy pomocy igły i muliny, nakładając ściegi na nadrukowany na kanwie wzór, to pełny haft diamentowy będzie kolejną techniką, która Cię zafascynuje. Na gotowy schemat krok po kroku nakładasz drobne, kolorowe elementy, tworzą one obraz o pięknych, nasyconych barwach. Pełne zestawy do wykonywania obrazów kupisz w tym sklepie, znajdziesz tutaj wszelkie potrzebne narzędzia oraz akcesoria.
W zakupionym przez Ciebie komplecie znajdziesz płótno z nadrukowanym wzorem wraz z legendą, która wyjaśni Ci, które diamenciki należy nałożyć w danych punktach. Podczas zdobienia kolejnych partii, warto odsłaniać dane obszary z biegiem postępu pracy. Całkowite odklejenie osłony może ją utrudnić. Diamenciki nałożysz na obrazek przy pomocy specjalnego narzędzia, jakim jest aplikator. Ułatwi on precyzję nakładania i usprawni działanie. Dodatkowo zestaw wyposażony jest w indeks diamencików oraz instrukcję ich nakładania. Cena zestawu jest współmierna do ilości zabawy i ostatecznego efektu wizualnego.

Haft diamentowy - portrety


Inspirowane codziennością lub fantazyjne kadry mogą z powodzeniem zdobić współczesne aranżacje wnętrz w różnych stylach. Ekspresyjne ujęcia przedstawiające kobiece twarze, baletnice bądź pary to świetny pomysł na ozdobę do salonu w stylu glamour. Designerskie i nowoczesne aranżacje to idealna oprawa dla obrazów fantazyjnych z nutką abstrakcji. Obrazy przedstawiające zakochanych mogą być dodatkiem do aranżacji romantycznych oraz klasycznych. W kategorii LUDZIE znajdziesz propozycje o nasyconych barwach oraz takie o stonowanej kolorystyce. Pionowe lub poziome kadry mogą stanowić dekorację pokoju, sypialni, biura, korytarza czy salonu. Widok to z reguły centrum aranżacji, dlatego umieść go w miejscu, któremu chcesz nadać wyjątkowego charakteru. Opinie architektów wnętrz są zgodne - obraz ludzie wykonany pełnym haftem diamentowym przykuje uwagę Twoich gości!

Haft diamentowy - portrety- sklep


W sklepie producenta zestawów do haftu pełnego full drill znajdziesz piękne obrazy, które wykonasz samodzielnie krok po kroku. W ofercie dostępne są nie tylko kadry przedstawiające fantazyjnie ujęte postacie rodem z powieści fantasy, ale także obrazy zwierząt, krajobrazy i mandale. Na początek wybierz niewielki obraz, który pomoże Ci opanować technikę. Kolejne mogą być coraz większe i coraz bardziej skomplikowane. Pamiętaj, aby zachować porządek podczas pracy, aby nie pomieszać diamencików. Haft diamentowy to nie tylko świetna zabawa i relaks, ale także okazja do nauczenia się czegoś nowego. Dzięki tej technice samodzielnie stworzysz obraz do swojego salonu lub sypialni, który przez długie lata będzie cieszył Cię swoim widokiem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów