Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "KOTEK Z MOTYLKIEM"

Wymiary obrazu: 45cm x 55cm (nadruk około 40cm x 50cm)

Pełny haft: ponad 25 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy - zwierzęta

Dostępny w ofercie naszego sklepu haft diamentowy to idealny sposób na kreatywne spędzanie czasu. Produkt przedstawia przeglądającego się motylowi kota, który wspina się za nim po drzewie. Haft diamentowy “Kotek z motylkiem” zachwyca gamą kolorów. Precyzyjne i staranne wykonanie każdego elementu ilustracji zapewnia szereg interesujących wrażeń, płynących z godzin spędzanych na tworzenie niesamowitego dzieła za pomocą haftu diamentowego. Obraz ukazany na tym zestawie również jest przyjemny dla oka.

Haft diamentowy - sklep internetowy

Znajdujący się w asortymencie naszego sklepu haft diamentowy z motylem i kotem w roli głównej to wspaniały pomysł na wspólny czas z rodziną lub przyjaciółmi, a także na relaks po ciężkim dniu pracy. Po jego wykonaniu możesz z dumą powiesić go w centralnym miejscu w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu, aby wspaniale dopełnił aranżację.

Nasz sklep posiada szeroki wybór najciekawszych, wysokiej jakości produktów, w tym haft diamentowy “kotek z motylkiem”, który został wykonany z najwyższej klasy tworzywa. Dzięki temu zachowa swój estetyczny wygląd przez długi czas.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...