Wczytuję dane...
Wysyłka od: 8.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "SOWA MAGII"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy „Sowa magii” (30 x 40 cm) to zestaw, dzięki któremu stworzysz obraz już na pierwszy rzut oka kojarzący się z czarodziejskim światem Harry’ego Pottera. Charakterystyczne okrągłe okulary, sowa śnieżna Hedwiga oraz zamek widoczny w tle – Hogwart – to nieodłączne atrybuty młodego czarodzieja. Jednak grafika ta będzie doskonałym wyborem nie tylko dla fanów tej serii – ale taż dla każdego, kto lubi motywy związane z czarami, magią i fantastyką.

Haft diamentowy (30x40 cm) – z magiczną sową

Unosząca się na tle zamku i nocnego nieba sowa, a także różdżka, księga z zaklęciami i okulary skąpane w ciepłym świetle płomienia świecy tworzą tajemniczy, pełen magii nastrój. Dominują czerń i fiolet, przez co białe akcenty – Hedwiga, skrzący się koniec różdżki i księżyc – skupiają na sobie uwagę każdego, kto spojrzy na obraz. W czasie tworzenia dzieła techniką haftu diamentowego możesz puścić wodze wyobraźni i przenieść się do świata czarodziejów. Trójwymiarowa faktura gotowego obrazu, która obija światło, tworząc ciekawe refleksy, doskonale pasuje do tematyki.

Haft diamentowy 30 x 40 cm

Opinie większości klientów naszego sklepu są zgodne – haft diamentowy to doskonały sposób na to by ćwiczyć koncentrację, odpocząć i stworzyć niezwykłą, własnoręcznie wykonaną dekorację do domu lub mieszkania. Zestaw „Sowa magii” dostępny w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie ma uniwersalny rozmiar, który będzie odpowiedni zarówno dla zaawansowanych artystów, którzy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ta techniką. W ofercie znajdziesz również wiele innych zestawów do haftu diamentowego ze zwierzętami i nie tylko.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...