Wczytuję dane...
Wysyłka od: 6.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "TĘCZOWE KWIATY"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Najpiękniejszy haft diamentowy - kwiaty

Znajdujący się w asortymencie naszego sklepu haft diamentowy przedstawiający tęczowe kwiaty zawiera szereg niesamowitych i intensywnych barw, które zachwycają swoją niepowtarzalnością. Tworzenie obrazu będzie dla Ciebie wyjątkową przyjemnością, która stanie się niepowtarzalnym i kreatywnym sposobem na spędzanie wolnego czasu w samotności bądź z całą rodziną.

Intensywne i ciekawe kolory sprawią, że stworzony obraz będzie wspaniale prezentował się w wybranym przez Ciebie miejscu w Twoim domu lub mieszkaniu. Jego wymiary są idealnie dopasowane do powieszenia go na ścianie, aby móc podziwiać ułożony haft diamentowy każdego dnia.

Haf diamentowy obraz - cena

Dostępny w asortymencie naszego sklepu haft diamentowy zachwyca nie tylko mnogością najpiękniejszych odcieni, ale również swoją korzystną ceną, która zachęca do jego zakupu. W wyniku swoich licznych zalet obraz zdobywa pozytywne opinie od zadowolonych klientów, którzy cenią go za możliwość kreatywnego i rozwojowego spędzania czasu. Dzięki tworzeniu haftu możesz rozwinąć i pobudzić swoją wyobraźnię oraz poćwiczyć zdolności manualne, a także spostrzegawczość.

Haft diamentowy będzie perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie produktywne spędzanie wolnych chwil oraz mające lub chcące poćwiczyć swoją cierpliwość. Stworzony obraz z pewnością będzie powodem do dumy, a jego umiejscowienie w widocznym i łatwo dostępnym miejscu umożliwi zachwycanie się nim każdego dnia.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...