Wczytuję dane...
Wysyłka od: 6.99 PLN

Nazwa zestawu: "ZORZA POLARNA"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

„Zorza polarna” to średnich rozmiarów obraz, który można wykonać samodzielnie techniką haftu diamentowego. Zestaw składa się z diamencików oraz narzędzi, dzięki którym stworzysz zachwycający zimowy krajobraz z północnych krain – to doskonała propozycja zarówno dla początkujących artystów , jak i dla tych bardziej zaawansowanych. Pełny haft diamentowy sprawi, że zorza uchwycona na obrazie nabierze blasku, głębi i stanie się niemal trójwymiarowa, oddając magiczny charakter prawdziwego zjawiska widzianego nocą na niebie.

Haft diamentowy – zorza polarna, śnieg i mroźny urok

Zorza polarna to niezwykłe zjawisko, które obserwować możemy przede wszystkim w okresie jesienno-zimowym za kołami podbiegunowymi. Powstaje jako efekt oddziaływania rozbłysków słonecznych na cząsteczki obecne w atmosferze ziemskiej – choć nie brzmi to zbyt romantycznie, widok tego zjawiska jest spektakularny. Wielokolorowe światła tańczące na niebie odbijające się od zamarzniętej tafli jeziora i śniegu – jak na obrazie – to spektakl, który warto zobaczyć, bo pozostaje we wspomnieniach do końca życia, wzbudzając podziw nad pięknem, które jest dziełem natury. Zestaw „Zorza polarna” umożliwia uchwycenie tego zjawiska i odtworzenie go w niezwykły sposób – mimo mroźnego i surowego charakteru krajobrazu, widok wycisza i wzbudza zachwyt.

Haft diamentowy 30x40 cm – zestaw dla artystów

Utrzymana w intensywnych barwach grafika przedstawia nocne niebo, zorzę, śnieg i jezioro – noc przeplata się z grą zielono-błękitnego światła. Obraz z powodzeniem może stać się więc ozdobą każdego salonu utrzymanego w ciemniejszych, bardziej surowych barwach lub sypialni. Zestaw dostępny jest w naszym sklepie w cenie, która zachęca do zakupu. W opinii naszych klientów wykonanie obrazu nie jest trudne, choć oczywiście wymaga cierpliwości – efekt pracy będzie natomiast zachwycający.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...