Wczytuję dane...
Wysyłka od: 6.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "LILIOWY PAW 3"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft Diamentowy – paw emanujący dostojnym pięknem

Ten rodzaj haftu to przystępny dla każdego, świetny sposób na relaks i uwolnienie drzemiącej w Tobie kreatywności. Końcowy efekt zachwyca do tego stopnia, że z pewnością poczujesz dumę godną tego rajskiego ptaka. To wszystko dzięki pięknym, mieniącym się koralikom, tworzącym razem zachwycającą kompozycję.

Jeżeli chcemy spędzić czas w sposób kreatywny i wartościowy, warto wziąć pod uwagę właśnie haft diamentowy. Diamentowy Ptak widniejący na proponowanym obrazie będzie optymalnym wyzwaniem dla zdeterminowanych początkujących, jak również w pełni satysfakcjonującą rozrywką dla bardziej wprawionych.

Haft Diamentowy – obraz, który zachwyca swoim blaskiem

Dumny paw z przepięknym, efektownym pióropuszem skąpany w kwiatach lilii to niebanalne, urokliwe połączenie, które uwodzi swoimi wieloma szczegółami. Z pewnością stanie się wspaniałą ozdobą Twojego domu i będzie Cię zachęcać do dalszego rozwoju kreatywnego, który wiąże się z wartościowym treningiem cierpliwości i precyzji, ale zarazem zapewnia wiele relaksu.

Liliowy paw to niezwykle piękna kompozycja, pełna ciepłych odcieni różu, która bez wątpienia zbierze pozytywne opinie każdego. Oferta przygotowana dla Ciebie przez nasz sklep to kompleksowy i wygodny w użyciu zestaw, który wypełni artystyczną aurą wiele Twoich wieczorów. Wyróżniają go oryginalny, nietuzinkowy wzór oraz wysoka jakość wykonania, z którymi idzie w parze przystępna cena. Pozwól wprowadzić się w iście rajski nastrój!

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...