Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Model Koń-Mechanoid - Ugears

Czy szukasz pięknej zabawki lub dekoracji? Czy masz dziecko, siostrzenicę lub siostrzeńca, albo sąsiada, który jest fanem robotyki? Dzieci i dorośli pokochają budowanie naszych mechanicznych puzzli przestrzennych i zobaczą, jak ożywają wprawiane w ruch.

Budowanie modeli Ugears to świetny sposób na naukę podstawowych zasad nauki i inżynierii, w tym zasad biologii, takich jak lokomocja zwierząt, budowa silników, napęd maszyn i urządzeń. Uwielbiamy, kiedy rodziny spotykają się, aby wspólnie pracować nad naszymi modelami.

Drewniane puzzle 3D - Koń-Mechanoid

Przed epoką wielkich zmian technologicznych i erą dużych maszyn parowych możliwość dalekich podróży zapewniały szybkie i wytrzymałe konie. Ugears proponuje Ci się oderwać od wysokich technologii i super prędkości oraz wrócić do czasów romantycznej jazdy konnej dzięki modelowi „Koń-mechanoid”, który łączy w sobie naturę i mechanikę.

Model jest wyprodukowany z wysokiej jakości sklejki, która została zbadana przez europejskie laboratoria i jest stosowana m.in. w produkcji mebli dziecięcych. Zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne do składania. Jakość wykonania elementów jest bardzo wysoka, ponieważ wycinane są one ze sklejki metodą laserową.

Wewnątrz opakowania znajdziesz panele ze sklejki, z których wystarczy wyjąć gotowe elementy i zmontować z nich gotowy model.  Nie będziesz potrzebować ani kleju, ani żadnych specjalnych narzędzi. Składanie modelu odbywa się na podstawie szczegółowej instrukcji z rysunkami sporządzonej w języku polskim i 10 innych językach. Została ona sporządzona w sposób przejrzysty i przystępny tak, by z łatwością mogły z niej korzystać osoby początkujące oraz starsze dzieci. Puzzle drewniane koń-mechanoid to doskonały zestaw na początku przygody ze składaniem przestrzennych modeli.

JAK DZIAŁA KOŃ-MECHANOID?

Absolutnie unikatowy mechanizm modelu, pozwalający Twojemu rumakowi  poruszać się samodzielnie – to specjalnie opracowana technologia Ugears, którą możesz wypróbować już od teraz.

Szczególną uwagę projektanci poświęcili anatomicznym osobliwościom budowy kończyn konia, odtwarzając wszystkie stawy i zapewniając im ruchomość za pomocą mechanizmu chwytakowego.

Bioniczne serce Twojego konia – to wahadło zainstalowane w piersi mechanoida. Jego drgania spowalniają przenoszenie energii z napędu gumowego do elementów ruchomych, przedłużając czas pracy mechanizmu.

Drewniane puzzle 3D – koń o wyjątkowym charakterze

Puzzle drewniane 3D przeżywają obecnie swój renesans w postaci nowoczesnych rozwiązań, których zastosowanie odnajdujemy w prezentowanym zestawie. Nowatorski jest zarówno sam mechanizm, jak i design – realistyczny, a zarazem stymulujący wyobraźnię, mający szansę rozbudzić pasję do inżynierii, projektowania czy anatomii.

Drewniane puzzle 3D dla dorosłych to do tej pory brakujące ogniwo wśród zabawek udowadniających, że nie są one przeznaczone wyłącznie dla dzieci.

Specyfikacja zestawu

Zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne do składania. Jakość wykonania elementów jest bardzo wysoka, ponieważ wycinane są one ze sklejki metodą laserową. Taki zabieg sprzyja temu, że drewniane puzzle 3D mają w pełni regularne, a przez to idealnie pasujące do siebie kształty, a złożony model cechuje się świetną wytrzymałością i doskonałą żywotnością. Z tego względu oraz z faktu wykorzystania naturalnych materiałów, pasja do składania modeli staje się ekologiczna i przyjazna środowisku, jak przystało na XXI wiek.

Wewnątrz opakowania znajdziesz panele ze sklejki, z których wystarczy wyjąć gotowe elementy i zmontować z nich gotowy model.  Nie będziesz potrzebować ani kleju, ani żadnych specjalnych narzędzi.

Specyfikacja Techniczna Koń-Mechanoid:

 • Poziom zaawansowania: wysoki
 • Ilość części: 410
 • Czas montażu: 8-10 godzin
 • Wymiary modelu: 35x29x12,5 cm
 • Opakowanie: 37,8x17x4,2 cm
 • Waga wysyłki: 1,360 kg

Jak powiedział Theo Jansen: „Ściany pomiędzy sztuką a inżynierią istnieją tylko w naszych umysłach”. Zależy nam na tym, aby zaskakiwać i zachwycać naszych klientów w 85 krajach na pięciu kontynentach projektami, czynnik „Wow!”. W przypadku drewnianych puzzli 3D koń właśnie tak jest – zaskakuje i dzieci, i dorosłych, ciesząc się niezmienną popularnością.

Modele z drewna do składania 

Układanie modeli nigdy nie budziło tyle emocji co teraz. Rozwija kreatywność i przestrzenne myślenie, a do tego uczy wytrwałości, cierpliwości, oraz niestandardowego podejścia do rozwiązania technicznych zadań. Są to umiejętności niezwykle przydatne na każdym etapie życia, jednak nie sposób przytoczyć innego sposobu niż puzzle drewniane 3D, który rozwijałby je w takiej ilości oraz w tak kompleksowy sposób.

Dlaczego Mechaniczne Modele z Drewna?

 • rozwijają sprawności manualne, oraz umiejętności konstruowania
 • wzmacniają umiejętności kognitywne
 • ćwiczy cierpliwość i wytrwałość w realizowanych działaniach
 • pobudza bodźce i zdolności poznawcze
 • umacniają wiarę we własne możliwości
 • to doskonałe sposób na wspólne spędzenie czasu
 • wyciszają, pomagają ćwiczyć koncentrację
 • służy jako wspaniała rozrywka dla dzieci, jak i dorosłych
 • pomaga w skupieniu i poprawia ogólny stan zdrowia psychicznego
 • uspokaja i pomaga w zrelaksowaniu w trakcie składania
 • twoje dzieło może ozdobić miejsce na półce, lub posłużyć za zabawkę.

Modele drewniane od Ugears to wszechstronny wybór zestawów, które nawiązują do zwierząt, pojazdów, oraz przedmiotów. Estetycznie wykonane modele przykuwają uwagę i napawają swoim pięknem.

Uczy kreatywności i gwarantuje właściwy rozwój psychomotoryczny. Jednocześnie pokazuje dziecku, jak wiele możliwości zabawy gwarantuje jedna zabawka, co pobudza do nieszablonowego myślenia. Delikatność modelu złożonego z puzzli drewnianych 3D uczy natomiast ostrożności, a także szacunku do posiadanych przedmiotów.

Drewniane puzzle 3D dla dorosłych to doskonała szansa na odnalezienie nowej pasji oraz zapewnienie sobie relaksu. Dzieci natomiast z ich pomocą zdobywają praktyczne umiejętności, rozwijają się na wielu polach, także w kierunku kompetencji miękkich, które są tak ważne w dzisiejszym świecie.

Film Prezentujący Model

Czego możesz oczekiwać po modelu Mechaniczny Koń?

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla przyjaciela lub członka rodziny? Mechaniczny Koń z pewnością oczaruje i będzie przemyślanym prezentem na każdą okazję lub bez okazji. Podaruj go jako zestaw dla majsterkowicza zapakowany w ładne pudełko lub zbuduj go sam i podaruj gotowego Mechanicznego Konia jako osobisty prezent, w który zainwestowałeś swój czas i troskę. Tak czy inaczej, drewniany Mechaniczny Koń będzie cenionym prezentem i wspaniałym dodatkiem do każdego domu lub biura.

Mechaniczne puzzle od Ugears - doskonały prezent

Kiedy rodzice i dzieci spędzają czas na składaniu fajnej mechanicznej zabawki, takiej jak modele uGears, mają okazję doświadczyć satysfakcji z tworzenia czegoś razem, a następnie zabawy z tym razem. Budowanie modeli to także świetny sposób na rozwijanie kompetencji mechanicznych, uczenie się rozwiązywania problemów i postępowania zgodnie ze szczegółowymi, ilustrowanymi instrukcjami (przydatna umiejętność dla dzieci i dorosłych).

Mechaniczne modele uGears to wyjątkowy pomysł na prezent dla przyjaciół lub członków rodziny, którzy kochają przyrodę, owady, roboty, budowanie modeli, projekty DIY, łamigłówki lub dla każdego, kto ceni sobie wybitne mechaniczne i estetyczne wzornictwo. Zobacz ten i inne możliwości na naszych aukcjach!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...