Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

   Drewniany Motocykl VM-02 - Ugears

   Czy szukasz pięknej zabawki lub dekoracji? Czy masz dziecko, siostrzenicę lub siostrzeńca, albo sąsiada, który jest fanem robotyki? Dzieci i dorośli pokochają budowanie naszych mechanicznych puzzli przestrzennych i zobaczą, jak ożywają wprawiane w ruch.

   Budowanie modeli Ugears to świetny sposób na naukę podstawowych zasad nauki i inżynierii, w tym zasad biologii, takich jak lokomocja zwierząt, budowa silników, napęd maszyn i urządzeń. Uwielbiamy, kiedy rodziny spotykają się, aby wspólnie pracować nad naszymi modelami.

   Puzzle 3D Motocykl - solidna jakość

   Motocykl to wyzwanie, szybkość, prawdziwa wolność. Złóż model Ugears, poczuj, jak duch drogi rodzi się w twoich rękach. Mocniej trzymaj kierownicę i oddychaj pełną piersią powietrzem szybkościowej autostrady z Twoim motocyklem od Ugears.

   Elegancki i mocny nowy motocykl wcielił w sobie duch drogi. Połączenie zaawansowanego technologicznie wzornictwa i materiałów ekologicznych sprawia, że ten model jest doskonałym prezentem dla przyjaciół lub kolegów z pracy. Dzięki zdetalizowanemu realistycznemu projektowi motocykl będzie wspaniałą ozdobą każdego wnętrza. Wysuwana stopka pomoże ustawić model w najlepszej pozycji, aby Twój motocykl wyglądał świetnie nawet na parkingu.

   JAK DZIAŁA MOTOCYKL VM-02?

   Bike VM-02 jest uruchamiany za pomocą potężnego silnika gumowego, który pozwala motocyklowi po nakręceniu pokonywać odległość do 3 metrów.

   W mechanizmie modelu zastosowano przekładnię pasową, a dzięki oryginalnej konstrukcji możesz obserwować napęd i silnik w akcji. Szerokie tylne koło zapewnia stabilność modelu, a obracająca się kierownica czyni go bardziej dynamicznym i zwinnym.

   Specyfikacja zestawu:

   Puzzle 3D Bike VM-02 są wykonane ze sklejki o wysokiej jakości, sprawdzonej przez europejskie laboratoria. W środku opakowania znajdziesz płyty ze sklejki, z których wystarczy wycisnąć gotowe części i przekształcić je w gotowy działający model.

   Specyfikacja Techniczna MOTOCYKL VM-02:

   • Poziom zaawansowania: łatwy
   • Ilość części: 189
   • Czas montażu: 1-2 godziny
   • Wymiary modelu: 25,8x8,4x10,5 cm
   • Opakowanie: 37x17x3 cm
   • Waga wysyłki: 0,468 kg

   Jak powiedział Theo Jansen: „Ściany pomiędzy sztuką a inżynierią istnieją tylko w naszych umysłach”. Zależy nam na tym, aby zaskakiwać i zachwycać naszych klientów w 85 krajach na pięciu kontynentach projektami, czynnik „Wow!”.

   Mechaniczne puzzle 3D 

   Układanie modeli nigdy nie budziło tyle emocji co teraz. Rozwija kreatywność i przestrzenne myślenie, a do tego uczy wytrwałości, cierpliwości, oraz niestandardowego podejścia do rozwiązania technicznych zadań.

   Dlaczego Mechaniczne Modele z Drewna?

   • rozwijają sprawności manualne, oraz umiejętności konstruowania
   • wzmacniają umiejętności kognitywne
   • ćwiczy cierpliwość i wytrwałość w realizowanych działaniach
   • pobudza bodźce i zdolności poznawcze
   • umacniają wiarę we własne możliwości
   • to doskonałe sposób na wspólne spędzenie czasu
   • wyciszają, pomagają ćwiczyć koncentrację
   • służy jako wspaniała rozrywka dla dzieci, jak i dorosłych
   • pomaga w skupieniu i poprawia ogólny stan zdrowia psychicznego
   • uspokaja i pomaga w zrelaksowaniu w trakcie składania
   • twoje dzieło może ozdobić miejsce na półce, lub posłużyć za zabawkę.

   Modele drewniane od Ugears to wszechstronny wybór zestawów, które nawiązują do zwierząt, pojazdów, oraz przedmiotów. Estetycznie wykonane modele przykuwają uwagę i napawają swoim pięknem.

   Uczy kreatywności i gwarantuje właściwy rozwój psychomotoryczny.

   Film Prezentujący Model

   Czego możesz oczekiwać po modelu Motocykl VM-02?

   Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla przyjaciela lub członka rodziny? Mechaniczny Motocykl z pewnością oczaruje i będzie przemyślanym prezentem na każdą okazję lub bez okazji. Podaruj go jako zestaw dla majsterkowicza zapakowany w ładne pudełko lub zbuduj go sam i podaruj gotowy model jako osobisty prezent, w który zainwestowałeś swój czas i troskę.

   Tak czy inaczej, drewniany Motocykl VM-02 będzie cenionym prezentem i wspaniałym dodatkiem do każdego domu lub biura.

   Świetna zabawa - układanki od Ugears

   Kiedy rodzice i dzieci spędzają czas na składaniu fajnej mechanicznej zabawki, takiej jak modele uGears, mają okazję doświadczyć satysfakcji z tworzenia czegoś razem, a następnie zabawy z tym razem. Budowanie modeli to także świetny sposób na rozwijanie kompetencji mechanicznych, uczenie się rozwiązywania problemów i postępowania zgodnie ze szczegółowymi, ilustrowanymi instrukcjami (przydatna umiejętność dla dzieci i dorosłych).

   Mechaniczne modele uGears to wyjątkowy pomysł na prezent dla przyjaciół lub członków rodziny, którzy kochają przyrodę, owady, roboty, budowanie modeli, projekty DIY, łamigłówki lub dla każdego, kto ceni sobie wybitne mechaniczne i estetyczne wzornictwo. Zobacz ten i inne możliwości na naszych aukcjach!

   Polecamy
   Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...