Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "MOON & SUN 2"

Wymiary obrazu: 30cm x 30cm (nadruk około 25cm x 25cm)

Obraz wypełniany częściowo - koralikami o różnym kształcie i wielkości

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

HAFT DIAMENTOWY MOON & SUN 2 30X30CM

Jedną z najciekawszych form aktywnego relaksu, jest układanie haftu diamentowego. Okrągły wzór, przedstawiający słońce i księżyc, pozwala na stworzenie unikatowego, niepowtarzalnego obrazu. Elegancka, srebrno-złota kolorystyka doskonale wpasuje się w stylistykę każdego wnętrza. Dostępny w naszym sklepie produkt wyróżnia się misternym wzornictwem mozaiki - diamenciki układające się w okręgi świetnie komponują się na tle kolistej podstawy. Ciekawym dodatkiem są koraliki w kolorze czerwonym, które znajdują się na samym środku wzoru i stanowią swego rodzaju wyróżnik.

Haft diamentowy – okrągły wzór | cena i opinie konsumentów

Wygląd to nie jedyna zaleta prezentowanego wzoru z motywem słońca i księżyca. Gwarantujemy też konkurencyjną cenę. Dbamy o najwyższą jakość usług, różnorodny asortyment i przejrzystość zdjęć znajdujących się na stronie internetowej. Potwierdzają to opinie setek zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na zakupy w naszym sklepie. Oprócz ciekawych, unikatowych wzorów i w pełni wyposażonych zestawów, zapewniamy bezproblemowy przebieg transakcji i szybką realizację zamówienia.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469911

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...