Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

 • Wymiary obrazu: 45cm x 60 cm (nadruk około 40cm x 55cm)
 • Pełny haft: ponad 20 tys. elementów
 • Diamenciki: okrągłe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Haft diamentowy 45 × 60 cm “Rudowłosa dziewczyna”

Haft diamentowy “Rudowłosa Dziewczyna” przenosi widza w malowniczy świat barw i detali, oddając pełnię uroku tej tajemniczej postaci. Na pierwszym planie dominuje jej twarz, której przyciągająca uwagę uroda emanuje z każdego jej elementu. Natomiast spore, morskozielone oczy sprawiają wrażenie głębokości, jakby ukrywały niezliczone tajemnice. Idealnym zwieńczeniem są wydatne i lekko rozchylone usta. Ponadto piegi, rozsiane jak gwiazdy na jej policzkach i nosie, nadają charakter i osobowość. Dodają niepowtarzalnego uroku i sprawiają, że Rudowłosa Dziewczyna wydaje się być częścią samej natury. Tło obrazu, niebo z malowniczymi chmurami, dodaje głębi i kontekstu. Podświetlone w tonacji zachodzącego słońca, tworzą niepowtarzalną atmosferę, gdzie czas zdaje się zatrzymać na chwilę, by uchwycić piękno tej chwili. Haft diamentowy “Rudowłosa Dziewczyna” to nie tylko zbiór kryształków, ale także historia opowiedziana za pomocą intensywności barw i detali, które wciągają widza w magiczną podróż przez świat wyobraźni. Każdy kryształek stanowi kolejny element tej opowieści, rzucając nowe światło na tajemnice ukryte w głębi postaci i otaczającego ją świata. Wzór, precyzyjnie skomponowany z tysięcy kryształków, staje się oknem do fantastycznego wszechświata pełnego emocji i piękna, który zachwyca i inspiruje każdego miłośnika haftu diamentowego.

 

Diamond painting “Rudowłosa dziewczyna” - haft diamentowy

Diamenciki użyte w haftowaniu pięknie odbijają światło, tworząc efekt migotania i błyszczenia, który dodaje głębi i dynamiki całemu obrazowi. Ich delikatny połysk sprawia, że każdy element Rudowłosej Dziewczyny nabiera życia, ożywiając kompozycję i nadając jej wyjątkowego blasku. Zestaw zawiera imponującą liczbę aż 20 000 kryształków, co sprawia, że układanie tego haftu diamentowego będzie dostarczać długich godzin rozrywki i kreatywnej zabawy. Każdy kryształek to kolejny kawałek tej magicznej układanki, którą można tworzyć stopniowo, zagłębiając się w proces twórczy i czerpiąc przyjemność z każdego ułożonego elementu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...