Wczytuję dane...

Podkładki pod kubek z koralików jak zrobić?

Podkładki pod kubek z koralików - jak zrobić?

Dziś, kiedy niemal każdy produkt możemy kupić w formie gotowej do użytku, rzeczy wykonane własnoręcznie mają jeszcze większą wartość niż kiedyś. W szczególności przedmioty, których używa się na co dzień, gdy zostały stworzone przez nas lub przez kogoś bliskiego, są absolutnie unikalne i wyjątkowe. To z kolei ma wpływ nie tylko na walory wizualne rzeczy, ale także na jakość jej wykonania oraz trwałość.

Wśród wielu akcesoriów do domu, które możemy wykonać samodzielnie, znajdują się oczywiście podkładki pod kubek. Jak zrobić ten prosty i praktyczny dodatek z użyciem specjalnych koralików? Na to pytanie odpowiedź znajduje się w poniższym wpisie, do którego lektury serdecznie zapraszamy.

Podkładki pod kubek z koralików

Podkładka pod kubek jest w wielu domach jednym z najbardziej podstawowych przedmiotów użytkowych. Jej zadanie polega na zabezpieczeniu blatu stołu bądź biurka przed kontaktem z rozgrzanym lub mokrym naczyniem, co mogłoby zostawić trudne do usunięcia, nieestetyczne ślady (w szczególności na powierzchniach w odcieniach bieli).

Na rynku dostępnych jest mnóstwo propozycji tego produktu w różnych wzorach i kolorach, a także takich wykonanych z rozmaitych materiałów. Jednak zdecydowanie większą satysfakcję da nam stworzenie takiej podkładki samodzielnie. Co więcej, w ten sposób uzyskamy przedmiot unikatowy, zdecydowanie różniący się od tych produkowanych masowo, co jest niewątpliwą zaletą.

Jak zrobić podkładkę pod kubek z koralików samodzielnie?

Jedną z technik, za pomocą których można samodzielnie wykonać podkładkę pod kubek, jest haft diamentowy. To wyjątkowa metoda, polegająca na układaniu wzorów z koralików na specjalnie przygotowanej do tego celu podkładce o konkretnym kształcie i rozmiarze. Jej powierzchnia jest dodatkowo pokryta klejem, dzięki czemu po zakończeniu układania wzór będzie trwały, a koraliki nie odpadną.

Każdy z elementów dostarczanego przez nas zestawu charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, co sprawia, że wykonane z jego użyciem podkładki pod kubki będą doskonale się prezentować.

Własnoręczne wykonywanie akcesoriów do domu i nie tylko - coś więcej niż hobby

Samodzielne wykonanie akcesoriów użytkowych do domu, takich jak prezentowane przez nas podkładki pod kubek z koralików, to przyjemne zajęcie, które z czasem może przerodzić się w hobby. Ważnym aspektem jest jednak fakt, że wykonujemy przedmioty codziennego użytku. To sprawia, że domowe DIY to coś więcej niż tylko zajęcie mające na celu przyjemność i miłe spędzenie czasu.

Gdzie kupić zestaw do wykonania podkładki pod kubek DIY?

Zestawy do przygotowania podkładki pod kubek „zrób to sam”, które można stworzyć samemu lub wręczyć komuś w prezencie, dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego. Proponowane komplety dostępne są w różnych wzorach i kolorach, dlatego z całą pewnością dobierzesz produkt dopasowany do Twoich wymagań oraz potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań prosimy o kontakt - z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi.