Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "ZŁOTA KOBIETA"

Wymiary obrazu: 45cm x 66cm (nadruk około 40cm x 60cm)

Pełny haft: ponad 30 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Niezwykły haft diamentowy - złota kobieta

Ten przepiękny haft diamentowy przedstawia złotą kobietę. Jest to bardzo elegancki i bogaty projekt, który swoim niezwykłym designem pobudza kreatywność i wyobraźnię. Złota kobieta ukazana jest na czarnym tle, co jedynie podkreśla jej jasny, lśniący i drogocenny kolor. Na hafcie przedstawiona jest jej zmysłowa twarz, która jest otoczona pyłkami i kulami wykonanymi ze złota. Wydawać by się mogło, że cała postać jest wykonana z tego szlachetnego metalu. Przedstawiona jest ze związanymi włosami, które zdobi bogato zdobiony wieniec, również wykonany ze złota, co jedynie podkreśla elegancję i piękno. Prezentowany haft diamentowy 45x65 będzie zatem idealnym dodatkiem do każdego designerskiego pomieszczenia, w którym ceni się przede wszystkim wysokiej klasy akcesoria symbolizujące szyk i elegancję.

 

Złota kobieta - kunsztowny dodatek do wnętrza

Cała biżuteria i elementy wykonane z perełek i kryształków otaczające kobietę, zostały użyte tutaj wyłącznie do podkreślenia błysku i blasku przedstawionej postaci. Cały wzór haftu diamentowego z kobietą dopełnia całościowy efekt. Jest to skomplikowany projekt, ale jednocześnie niezwykle piękny i elegancki, a tym samym warty kupienia, wykonania i umieszczenia go we wnętrzu własnego domu. Może stanowić niepowtarzalną ozdobę, która będzie rzucać się w oczy naszym gościom, a także będzie odzwierciedlać nasze podejście do stylu, szyku i elegancji. Idealnie również sprawdzi się na prezent dla każdego miłośnika piękna.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903933630328

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...