Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "WESOŁE DELFINKI"

Wymiary obrazu: 45cm x 60cm (nadruk około 40cm x 56cm)

Pełny haft: ponad 25 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy - delfiny

Haft diamentowy o tematyce morskiej, krajobrazowej jest bardzo chętnie wybierany przede wszystkim przez osoby dorosłe. Jednak motyw ten lubią także dzieci. Ze względu na dużą liczbę małych elementów zaleca się korzystanie z tego rodzaju rozrywki przez starsze dzieci, bądź w towarzystwie rodziców. Jest to obrazek niezwykle kolorowy i radosny. Nie posiada żadnych znaków szczególnych warunkujących porę roku, dlatego będzie się pięknie prezentował na ścianie bez względu na pogodę za oknem.

Haft diamentowy z morzem to szansa na zaznanie spokoju i wyciszenie się. Owa aranżacja, która zawiera dość dynamiczną kompozycję sprawia, że już tylko oglądając tę scenę można poczuć się jakby pływało się pośród delfinów w okolicznościach zachodzącego słońca. To bardzo przyjemny motyw, zawiera on duże pokłady różnorodnych kolorów, sprawiając, że kompozycja sprawdzi się zarówno jako estetyczny element chłodnych odcieni ścian, jak i tych zdecydowanie cieplejszych. To niezwykle naturalna scena, która zarazem posiada bardzo bajkowy wydźwięk.

Haft diamentowy z delfinami - sklep

Dostępny w naszym sklepie haft diamentowy, który przedstawia delfiny w pięknym, niemal bajkowym otoczeniu cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. Za sprawą ilości elementów dedykowany jest przede wszystkim dorosłym, ale także starszym dzieciom. Bardzo przystępna cena produktu, a także jego wysoka jakość sprawiają, że zestaw ten zyskuje na zainteresowaniu. Opinie, które do nas napływają są bardzo pozytywne.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903933630465

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...