Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Mechaniczne Akwarium - Ugears

Czy szukasz pięknej zabawki lub dekoracji? Czy masz dziecko, siostrzenicę lub siostrzeńca, albo sąsiada, który jest fanem robotyki? Dzieci i dorośli pokochają budowanie naszych mechanicznych puzzli przestrzennych i zobaczą, jak ożywają wprawiane w ruch.

Budowanie modeli Ugears to świetny sposób na naukę podstawowych zasad nauki i inżynierii, w tym zasad biologii, takich jak lokomocja zwierząt, budowa silników, napęd maszyn i urządzeń. Uwielbiamy, kiedy rodziny spotykają się, aby wspólnie pracować nad naszymi modelami.

Drewniane puzzle - Model Akwarium

Nie każdy jest w stanie sprostać wyzwaniom i wydatkom związanym z założeniem i utrzymaniem akwarium z rybami słonowodnymi. Nawet podstawowe akwarium dla początkujących stanowi znaczną, ciągłą inwestycję czasu i środków. Ale z Mechanicznym Akwarium Ugears możesz zanurzyć sięw fascynujący podwodny świat dzięki atrakcyjnemu, zabawnemu drewnianemu modelowi, który możesz zbudować, a następnie z dumą wyeksponować.

Po złożeniu modelu Twoja rodzina i przyjaciele będą mogli godzinami cieszyć się widokiem automatycznych rybek pływających wokół drewnianym akwarium, a od czasu do czasu zajrzą przez liście do tajemniczego konika morskiego. A Ty nigdy nie będziesz musiał sprawdzać ani wymieniać wody!

Zabawa w akwarium?

Być może jesteś entuzjastą snorkelingu lub nurkowania i chciałbyś, aby przypominały Ci się podwodne przygody, kiedy nurkowałeś w kolorowej rafie lub eksplorowałeś las kelp. Budowanie uroczych i unikalnych drewnianych modeli, łamigłówek i puzzli 3D firmy Ugears stało się popularnym hobby dla tysięcy ludzi w 85 krajach na pięciu kontynentach. Teraz możesz połączyć te dwa hobby w jednym modelu!

Model akwarium jest nie tylko doskonałym dodatkiem do katalogu Ugears, ale także posiada unikalne mechaniczne działanie. Ryby i algi obracają się jednocześnie i równolegle, z różnymi prędkościami i w różnych kierunkach, symulując płynny, falujący rytm podwodnego życia roślin i zwierząt.

Eleganckie rybki wyglądają, jakby naprawdę pływały, poruszając głowami i ogonami na boki. Mechaniczny model Akwarium jest wyjątkowy w tym, że podczas gdy wiele modeli Ugears są napędzane przez silniki gumowe taśmy, Akwarium jest napędzany przez sprężynę, dla dłuższego działania i większej trwałości.

Specyfikacja zestawu

Mechaniczne akwarium od Ugears to pomysłowa konstrukcja, w której dwie tropikalne rybki ganiają się po bujnym podwodnym lesie z liśćmi glonów. Wewnątrz kryje się jeszcze jeden mały mieszkaniec morskiego środowiska – konik morski! Piękno, różnorodność i intrygująca tematyka hodowli ryb słonowodnych sprawia, że jest to jedno z najpopularniejszych hobby na świecie.

Specyfikacja Techniczna Mechanicznego Akwarium:

 • Poziom zaawansowania: średni
 • Ilość części: 325
 • Czas montażu: 6-10 godzin
 • Wymiary modelu: 23,5x23,5x20 cm
 • Opakowanie: 37,8x17x3,4 cm
 • Waga wysyłki: 0,800 kg

Jak powiedział Theo Jansen: „Ściany pomiędzy sztuką a inżynierią istnieją tylko w naszych umysłach”. Zależy nam na tym, aby zaskakiwać i zachwycać naszych klientów w 85 krajach na pięciu kontynentach projektami, czynnik „Wow!”.

Mechaniczne puzzle do składania

Układanie modeli nigdy nie budziło tyle emocji co teraz. Rozwija kreatywność i przestrzenne myślenie, a do tego uczy wytrwałości, cierpliwości, oraz niestandardowego podejścia do rozwiązania technicznych zadań.

Dlaczego Mechaniczne Modele z Drewna?

 • rozwijają sprawności manualne, oraz umiejętności konstruowania
 • wzmacniają umiejętności kognitywne
 • ćwiczy cierpliwość i wytrwałość w realizowanych działaniach
 • pobudza bodźce i zdolności poznawcze
 • umacniają wiarę we własne możliwości
 • to doskonałe sposób na wspólne spędzenie czasu
 • wyciszają, pomagają ćwiczyć koncentrację
 • służy jako wspaniała rozrywka dla dzieci, jak i dorosłych
 • pomaga w skupieniu i poprawia ogólny stan zdrowia psychicznego
 • uspokaja i pomaga w zrelaksowaniu w trakcie składania
 • twoje dzieło może ozdobić miejsce na półce, lub posłużyć za zabawkę.

Modele drewniane od Ugears to wszechstronny wybór zestawów, które nawiązują do zwierząt, pojazdów, oraz przedmiotów. Estetycznie wykonane modele przykuwają uwagę i napawają swoim pięknem.

Uczy kreatywności i gwarantuje właściwy rozwój psychomotoryczny.

Film Prezentujący Model

Czego możesz oczekiwać po modelu Mechaniczne Akwarium?

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla przyjaciela lub członka rodziny? Być może ktoś, kogo znasz, jest entuzjastą akwarystyki słonowodnej, hobbystą budującym modele lub po prostu kimś, kto lubi majsterkowanie. Może to Ty jesteś hobbystą, który chce podzielić się z przyjaciółmi i rodziną radością, jaką odnajduje w słonowodnych akwariach, nurkowaniu lub budowaniu puzzli 3D. Być może masz dzieci, które będą zachwycone, mogąc kręcić tym modelem i wprawiać rybki w ruch wirowy wokół ich akwarium.

Mechaniczne akwarium z pewnością oczaruje i będzie przemyślanym prezentem na każdą okazję lub bez okazji. Podaruj go jako zestaw dla majsterkowicza zapakowany w ładne pudełko lub zbuduj go sam i podaruj gotowe Mechaniczne Akwarium jako osobisty prezent, w który zainwestowałeś swój czas i troskę.

Tak czy inaczej, drewniane Mechaniczne Akwarium będzie cenionym prezentem i wspaniałym dodatkiem do każdego domu lub biura.

Drewniane puzzle 3D - Ugears

Kiedy rodzice i dzieci spędzają czas na składaniu fajnej mechanicznej zabawki, takiej jak modele uGears, mają okazję doświadczyć satysfakcji z tworzenia czegoś razem, a następnie zabawy z tym razem. Budowanie modeli to także świetny sposób na rozwijanie kompetencji mechanicznych, uczenie się rozwiązywania problemów i postępowania zgodnie ze szczegółowymi, ilustrowanymi instrukcjami (przydatna umiejętność dla dzieci i dorosłych).

Mechaniczne modele uGears to wyjątkowy pomysł na prezent dla przyjaciół lub członków rodziny, którzy kochają przyrodę, owady, roboty, budowanie modeli, projekty DIY, łamigłówki lub dla każdego, kto ceni sobie wybitne mechaniczne i estetyczne wzornictwo. Zobacz ten i inne możliwości na naszych aukcjach!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...