Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

  Drewniany Minutnik uGEARS - puzzle 3D

  Czy szukasz pięknej zabawki lub dekoracji? Czy masz dziecko, siostrzenicę lub siostrzeńca, albo sąsiada, który jest fanem robotyki? Dzieci i dorośli pokochają budowanie naszych mechanicznych puzzli przestrzennych i zobaczą, jak ożywają wprawiane w ruch.

  Budowanie modeli Ugears to świetny sposób na naukę podstawowych zasad nauki i inżynierii, w tym zasad biologii, takich jak lokomocja zwierząt, budowa silników, napęd maszyn i urządzeń. Uwielbiamy, kiedy rodziny spotykają się, aby wspólnie pracować nad naszymi modelami.

  Mechaniczna układanka - minutnik

  Model minutnika jest jednym z najpiękniejszych modeli mechanicznych UGEARS. To wyjątkowe urządzenie mechaniczne, które można ustawić na dowolny czas od 1 do 20 minut.

  Teraz każdy może zbudować ten niesamowity mechanizm zegarowy, pasujący zarówno do biurka w pracy jak i na kominku w domu. On na pewno będzie wspaniała ozdobą każdego wnętrza.

  Jak działa Minutnik uGEARS?

  Po nakręceniu zegara i nastawieniu żądanego czasu do 20 minut – mechanizm powoli odmierza czas. Kiedy wybrany czas już minie, usłyszysz charakterystyczny dźwięk.

  Minutnik ma unikalne wahadło rolkowe i system regulacji amplitudy.Podobnie jak inne modele UGEARS, Minutnik zasilany jest przez zwykłe gumki recepturki.

  Dopracowany w każdym szczególe, piękny w swoim wyglądzie i działaniu – odlicza czas rytmicznym ruchem mechanizmu.

  Teraz każdy może zbudować ten niesamowity mechanizm zegarowy, pasujący zarówno do biurka w pracy jak i na kominku w domu. On na pewno będzie wspaniała ozdobą każdego wnętrza.

  Specyfikacja zestawu:

  Dopracowany w każdym szczególe, piękny w swoim wyglądzie i działaniu – odlicza czas rytmicznym ruchem mechanizmu.

  Specyfikacja Techniczna Minutnik 20 min.:

  • Poziom zaawansowania: średni
  • Ilość części: 107
  • Czas montażu: 3-5 godziny
  • Wymiary modelu: 17,3x8x25,6 cm
  • Opakowanie: 37,5x17x3 cm
  • Waga wysyłki: 0,670 kg

  Jak powiedział Theo Jansen: „Ściany pomiędzy sztuką a inżynierią istnieją tylko w naszych umysłach”. Zależy nam na tym, aby zaskakiwać i zachwycać naszych klientów w 85 krajach na pięciu kontynentach projektami, czynnik „Wow!”.

  Drewniana układanka od Ugears

  Układanie modeli nigdy nie budziło tyle emocji co teraz. Rozwija kreatywność i przestrzenne myślenie, a do tego uczy wytrwałości, cierpliwości, oraz niestandardowego podejścia do rozwiązania technicznych zadań.

  Dlaczego Mechaniczne Modele z Drewna?

  • rozwijają sprawności manualne, oraz umiejętności konstruowania
  • wzmacniają umiejętności kognitywne
  • ćwiczy cierpliwość i wytrwałość w realizowanych działaniach
  • pobudza bodźce i zdolności poznawcze
  • umacniają wiarę we własne możliwości
  • to doskonałe sposób na wspólne spędzenie czasu
  • wyciszają, pomagają ćwiczyć koncentrację
  • służy jako wspaniała rozrywka dla dzieci, jak i dorosłych
  • pomaga w skupieniu i poprawia ogólny stan zdrowia psychicznego
  • uspokaja i pomaga w zrelaksowaniu w trakcie składania
  • twoje dzieło może ozdobić miejsce na półce, lub posłużyć za zabawkę.

  Modele drewniane od Ugears to wszechstronny wybór zestawów, które nawiązują do zwierząt, pojazdów, oraz przedmiotów. Estetycznie wykonane modele przykuwają uwagę i napawają swoim pięknem.

  Uczy kreatywności i gwarantuje właściwy rozwój psychomotoryczny.

  Film Prezentujący Model

  Czego możesz oczekiwać po modelu Mechaniczny Minutnik?

  Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla przyjaciela lub członka rodziny? Mechaniczny Minutnik z pewnością oczaruje i będzie przemyślanym prezentem na każdą okazję lub bez okazji. Podaruj go jako zestaw dla majsterkowicza zapakowany w ładne pudełko lub zbuduj go sam i podaruj gotowy model jako osobisty prezent, w który zainwestowałeś swój czas i troskę.

  Tak czy inaczej, drewniany Minutnik 20-min. będzie cenionym prezentem i wspaniałym dodatkiem do każdego domu lub biura.

  Mechaniczne puzzle do składania - pomysł na zabawę 

  Kiedy rodzice i dzieci spędzają czas na składaniu fajnej mechanicznej zabawki, takiej jak modele uGears, mają okazję doświadczyć satysfakcji z tworzenia czegoś razem, a następnie zabawy z tym razem. Budowanie modeli to także świetny sposób na rozwijanie kompetencji mechanicznych, uczenie się rozwiązywania problemów i postępowania zgodnie ze szczegółowymi, ilustrowanymi instrukcjami (przydatna umiejętność dla dzieci i dorosłych).

  Mechaniczne modele uGears to wyjątkowy pomysł na prezent dla przyjaciół lub członków rodziny, którzy kochają przyrodę, owady, roboty, budowanie modeli, projekty DIY, łamigłówki lub dla każdego, kto ceni sobie wybitne mechaniczne i estetyczne wzornictwo. Zobacz ten i inne możliwości na naszych aukcjach!

  Polecamy
  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...