Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "KOTEK BIBLIOTEKARZ"

Wymiary obrazu: 45cm x 58cm (nadruk około 40cm x 53cm)

Pełny haft: ponad 25 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy - kot bibliotekarz

Dostępny w asortymencie naszego sklepu haft diamentowy przedstawiający śpiącego w bibliotece kota z pewnością przypadnie do gustu zarówno wszystkim miłośnikom tych tajemniczych i szlachetnych zwierząt, jak i osobom zainteresowanym kreatywnym spędzaniem wolnego czasu. Obraz zawiera szereg stonowanych i pięknych kolorów, które tworzą niesamowity efekt realności. Decydując się na zakup oferowanego przez nas produktu, możesz liczyć na wiele godzin fantastycznej rozrywki, która nie tylko będzie przyjemna, ale również zapewni Ci ćwiczenie umysłu, spostrzegawczości oraz w znaczny sposób pobudzi wyobraźnię. Oferowany przez nas haft został precyzyjnie wykonany, tak aby każdy szczegół nadawał wrażenie rzeczywistości.

Niepowtarzalny haft diamentowy - obraz

Nasz sklep w swoim asortymencie posiada niesamowity, jedyny w swoim rodzaju obraz kota, przy którego tworzeniu rozwiniesz swoje umiejętności, a efekt końcowy wzbudzi zachwyt wśród pozostałych domowników. Dostępny u nas obraz posiada odpowiednie wymiary (45 x 58 cm), które pozwalają na powieszenie go w wybranym miejscu, aby codziennie cieszył oczy swoim fantastycznym wyglądem. Po stworzeniu tak wspaniałego małego dzieła sztuki z pewnością będziesz z siebie dumny, a obraz zawiśnie w centralnym miejscu w Twoim domu bądź mieszkaniu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903933630335

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...