Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: GÓRSKI WODOSPAD 4

 • Wymiary obrazu: 100cm x 50cm (nadruk około 95cm x 45cm)
 • Pełny haft: ponad 45 tys. elementów
 • Diamenciki: okrągłe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

„Górski wodospad” - haft diamentowy

Chyba nie istnieje osoba, która nie lubi od czasu do czasu wyrwać się z miejskiego zgiełku na łono natury. Nie zawsze mamy jednak możliwość szybkiego wyjazdu. W oderwaniu od codzienności może pomóc obraz przedstawiający górski wodospad wykonany techniką haftu diamentowego.

Na bardzo szerokiej grafice znajduje się niezwykle szczegółowa grafika wodospadu znajdującego się w nieznanych, za to z całą pewnością pięknych górach. Zarówno na szczycie, jak i u podnóża kaskady wody zauważyć można zieloną roślinność złożoną z różnych gatunków, a także rozmaite zwierzęta. W tle zaś znajdują się jeszcze wyższe wzniesienia oraz niebo, którego centralnym punktem na obrazie jest czerwone słońce.

Diamond painting „Górski wodospad”

Charakterystycznym elementem haftu diamentowego „Górski wodospad” jest wodna mgła, która unosi się nad taflą wody. Delikatna, eteryczna biel dodaje nieco tajemniczości obrazowi, pobudzając wyobraźnię oraz chęć przeżycia nowej przygody.

Cała grafika - zarówno znajdujące się na niej elementy, jak i kolorystyka - mają jednak bardzo wyciszający, uspokajający ton, co dla wielu osób jest ważne. Przeważające odcienie to szarości skał oraz biel mgły czy spadającej wody. Do tego mamy piękną zieleń roślin, a także beż i czerwień nieba z zachodzącym słońcem w oddali.

To wyjątkowy, zapierający dech w piersiach obraz, który z pewnością uświetni w zasadzie każde wnętrze. Cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami, a do tego dostępny jest w bardzo dobrej cenie.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...