Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

  Haft Diamentowy XXL - największy w Polsce

  Nazwa zestawu: "LETNIA SIELANKA"

  Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Wszystko co potrzebne, aby od początku do końca wykonać piękny wzór - do powieszenia na ścianie lub podarowania bliskiej osobie. W zestawie zawarte są wszystkie potrzebne elementy.

  • Wymiary obrazu: 185 cm x 80 cm (nadruk około 180cm x 75cm)
  • Pełny haft: ponad 116 tys. elementów
  • Diamenciki: okrągłe
  • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

  Haft diamentowy 185 × 80 cm „Letnia sielanka”

  Haft diamentowy „Letnia sielanka” to wspaniała forma artystycznego wyrazu, która przeniesie Cię w letnią idyllę, pełną spokoju i piękna natury. Ten wyjątkowy zestaw do haftu diamentowego zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przenieść tę urokliwą scenerię na płótno.

  Grafika przedstawia urokliwą scenę letniej sielanki. Głównym elementem jest spore drzewo, które oferuje cień i schronienie przed słońcem. W tle widać ładne domy, które pasują do atmosfery wsi. Na niebie znajdują się piękne chmury, delikatnie przesłaniające słońce, tworząc przyjemny cień. Pogoda jest idealna do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Trawa na obrazie została obsypana mleczami, co dodaje scenerii letniego uroku i lekkości.

  „Letnia sielanka” - haft diamentowy XXL

  Wszystkie materiały w zestawie są najwyższej jakości. Diamenty wykonane są z błyszczących kryształków, które pięknie odbijają światło, natomiast płótno jest trwałe i łatwe w obsłudze. W zestawie znajdziesz szczegółową instrukcję, która krok po kroku pokaże Ci, jak wykonać obraz techniką diamond paintingu, a „Letnia sielanka” dostarczy Ci mnóstwa zabawy. Nawet jeśli jesteś początkujący, będziesz mógł stworzyć piękne dzieło sztuki.

  W opinii wielu osób tej wielkości haft stanowi idealny pomysł na prezent - zapewnia długie godziny zabawy, a także doskonały efekt końcowy. Zachęcamy również do sprawdzenia reszty naszej oferty. Dysponujemy nie tylko haftem diamentowym, ale też puzzlami, kartkami pop-up, zdrapkami i nie tylko.

  Haft diamentowy to idealna zabawa dla każdego. Układanie mozaiki pozwala rozwijać wyobraźnię oraz zdolności manualne. Działa również odprężająco i jest to po prostu wspaniała zabawa dla wszystkich.

  Ukończony obraz prezentuje się bardzo atrakcyjnie, mieniąc się różnokolorowymi odblaskami, w zależności od kąta padającego światła.

  Oferowany Zestaw Zawiera:

  1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
  2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
  3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
  4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

  W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

  Przykładowy sposób wykonania:

  1. Przygotuj Miejsce Pracy:
   Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
  2. Przygotowanie Płótna:
   Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
  3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
   Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
  4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
   Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
  5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
   Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
  6. Rada odnośnie Wyklejania
   Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
  Polecamy