Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

 • Wymiary obrazu: 50cm x 40cm (nadruk około 45cm x 35cm)
 • Pełny haft: ponad 19 tys. elementów
 • Diamenciki: okrągłe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Haft diamentowy „Wiosenne ptaki” 50 × 40 cm

Sztuka gości w domach od lat - także ta wykonywana samodzielnie przez domowników. Kiedy własnoręczne namalowanie obrazu przerasta możliwości, warto postawić na haft diamentowy! Ptaki to popularny motyw w sztuce, dlatego zostały wykorzystane również w przypadku tego produktu. Parka siedzi spokojnie na rozłożystym, wiosennie ukwieconym drzewie. Bez zdania ze scenerią wiosenną.

Wiosenne drzewo i ptaki z haftu diamentowego znajdującego się na tej stronie doskonale komponują się z wielobarwnym tłem. To bowiem płynnie przechodzi od bordo, przez czerwień, pomarańcz, żółć czy zieleń, aż po błękit do głębokiego niebieskiego koloru. Całość przedstawiona jest w nowoczesny sposób.

„Wiosenne ptaki” - haft diamentowy jako prezent i zajęcie na popołudnie

Wzór „Wiosenne ptaki” składa się z 19 tys. elementów, dlatego można liczyć na wiele chwil interesującej i kreatywnej zabawy. Obraz doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach jako ozdoba na ścianie. Co istotne, w zestawie znajdują się wszystkie potrzebne elementy do wypełnienia grafiki, dlatego nie trzeba dodatkowo zaopatrywać się w klej, aplikator itd.

Haft diamentowy „Wiosenne ptaki” zbiera nieprzypadkowo pochlebne opinie, a do tego oferujemy go w konkurencyjnej cenie. Wysyłamy produkt z Polski, dlatego dostawa trwa stosunkowo krótko. Zapraszamy też do sprawdzenia innych wzorów znajdujących się w naszym asortymencie.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...