Wczytuję dane...

Malowanie po numerach

Malowanie obrazu po numerach cieszy się coraz większą popularnością. Jest to świetna propozycja na spędzenie wolnego czasu. Zajęcie to doskonale sprawdza się wśród osób uwielbiających zajęcia manualne. Malowanie według numerów polecane jest również osobom pragnącym rozpocząć przygodę ze sztuką. Dzięki tej praktyce zdobędziesz podstawowe umiejętności z zakresu malarstwa m.in. dowiesz się jak łączyć ze sobą kolory.

Czytaj więcej...

Obraz - malowanie po numerach

Wiele osób zastanawia się, jak można kreatywnie spędzać wolny czas. Opcji jest bardzo dużo, a jedną z najpopularniejszych stanowi malowanie obrazów po numerach. Zajęcie to pozwala się zrelaksować, miło spędzić czas i rozwinąć swoje zdolności artystyczne. Ponadto redukuje poziom stresu, poprawia koncentrację, stymuluje aktywność mózgu i zwiększa zdolności umysłowe. Malowanie według numerów także podnosi inteligencję emocjonalną i stanowi świetną terapię. Dzięki niemu nie musisz być wykwalifikowanym artystą, aby stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Ukończony obraz będzie stanowił piękną ozdobę wnętrza. Możesz również podarować go bliskiej osobie na prezent. Malowanie obrazu po numerach to świetna atrakcja zarówno dla młodszych, jak i starszych!

Obrazy (malowanie po numerach) - cena

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór obrazów do malowania po numerach. Posiadamy modele o różnej kolorystyce, utrzymane w wielu stylach. Dysponujemy obrazami o różnorodnej tematyce, dlatego każdy może wybrać wariant dopasowany do swoich preferencji. Ceny dostępnych obrazów do malowania po numerach są atrakcyjne. Aby poznać szczegóły, wystarczy przejść do asortymentu. Pod zdjęciami poglądowymi znajdują się informacje o kosztach zakupu.

Malowanie po numerach dla początkujących i zaawansowanych - na czym polega?

Malowanie według numerów jest bardzo proste! Kupując obraz, otrzymujesz w zestawie instrukcję, farby oraz płótno z zarysem dzieła, na którym znajdują się odpowiednie numerki. Zgodnie ze wskazówkami pokrywasz odpowiednie części płótna farbkami o wskazanych numerach. Dzięki instrukcji dowiesz się, jak krok po kroku postępować, aby uzyskać pożądany efekt. Możesz być pewien, że malowanie według numerków to świetna zabawa na wiele godzin. Doskonale sprawdzi się podczas długich, jesiennych wieczorów, a także letniego relaksu w ogrodzie.

Malowanie po numerach - obrazy do samodzielnego malowania

Malowanie według numeru nie bez powodu cieszy się tak ogromną popularnością i świetnymi opiniami. Stanowi ono świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu samemu i w towarzystwie. Pozwala się odprężyć, rozwinąć swoją kreatywność i zmniejszyć poziom niepokoju. Wyzwala również poczucie spełnienia, skutecznie wycisza i pomaga w walce z jesienną chandrą i melancholijnym samopoczuciem. Działa terapeutycznie jak inne kreatywne aktywności np. granie na instrumentach.

Malowanie po numerach to również świetna metoda na ćwiczenie swojej koncentracji i cierpliwości. Aktywność ta doskonale sprawdza się jesienią i zimą, gdy pogoda nie sprzyja innym zajęciom. Klienci doceniają obrazy do malowania według numerów również za to, iż pobudzają wrażliwość na sztukę i uczą podstaw malarstwa.

Sprawdź jak malowa farbami akrylowymi!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów