Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "JESIENNA ŚCIEŻKA"

Wymiary obrazu: 38cm x 50cm (nadruk około 32cm x 44cm)

Pełny haft: ponad 18 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy — „Jesienna ścieżka” 38 × 50 cm

Parki jesienią kojarzą się ze złotymi liśćmi, ciszą, spokojem i końcem lata – właśnie taką scenerię przedstawia oferowany w naszym sklepie obraz 38 x 50 cm „Jesienna ścieżka”. W końcu ta pora roku to nie tylko deszcz i mgła – ale również słoneczne widoki pełne niezwykłych, ciepłych barw. Wykonany techniką haftu diamentowego obraz przedstawiający taki właśnie słoneczny krajobraz z pewnością ozdobi i wizualnie ociepli każdy pokój. Jego stosunkowo niewielki rozmiar sprawia, że z powodzeniem wykorzystać go można przy aranżacji każdego pomieszczenia.

 

Haft diamentowy – zestaw do wykonania jesiennego krajobrazu

W przypadku haftu diamentowego sam proces twórczy jest niezwykle przyjemny i rozwijający – jeśli przy okazji pozwala stworzyć grafikę, która wywołuje w nas pozytywne emocje, tym większa nasza motywacja do kreatywnej pracy. „Jesienny spacer” przedstawia scenę z parku – usłaną złotymi liśćmi alejkę, która znika gdzieś w oddali, drzewa, częściowo jeszcze zielone i dopiero zaczynające przygotowania do zimy, oraz kwiatową rabatę – gdzie widzimy ostatnie kolory lata. To grafika pełna optymizmu, która pozwoli nam się wyciszyć i uspokoić, zebrać myśli i wziąć głębszy oddech. Jej uniwersalny charakter sprawia, że doskonale nada się na prezent – zarówno dla artysty, który może wykonać obraz samodzielnie, jak i w gotowej formie – dla kogoś, komu chcemy podarować nie tylko obraz, ale również włożoną w jego wykonanie pracę.

 

Samodzielnie wykonane dzieło sztuki

Zestaw, który możesz zamówić  w naszym sklepie, zawiera wszystko, czego będziesz potrzebował do wykonania obrazu. Cena obejmuje zarówno komplet posegregowanych diamencików, jak i przydatne narzędzia oraz płótno z nadrukiem. W opiniach naszych klientów często pojawia się zdanie, że krajobrazy to najwdzięczniejszy temat do tworzenia dzieł sztuki – zawsze przyciągają wzrok i pomagają przenieść się myślami gdzieś indziej.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469133

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...