Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "SŁODKI TYGRYSEK"

Wymiary obrazu: 45cm x 45cm (nadruk około 40cm x 40cm)

Pełny haft: ponad 20 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Dla wielu osób tygrysy to fascynujące zwierzęta. Trzeba przyznać, że ich majestatyczny i przede wszystkim unikalny wygląd, niesamowita, budząca wręcz grozę siła, niesamowita szybkość i wyostrzone zmysły robią ogromne wrażenie. Jednak w przypadku młodych osobników zdecydowanie bardziej skupiamy się na tym, jak uroczo wyglądają, niż na ich cechach, które pojawią się, kiedy już wyrosną. Wiemy jak wielu fanów mają małe tygryski, dlatego też postanowiliśmy włączyć do sprzedaży w naszym sklepie dostępny na tej podstronie obraz – haft diamentowy, który przedstawia właśnie takie słodkie, tygrysie dziecko. Średni rozmiar grafiki sprawia, że z jej wykonaniem poradzą sobie nie tylko zaawansowani artyści, ale również ci początkujący.

Haft diamentowy – tygrys (45 x 45 cm)

Obraz przedstawia pięknego, białego tygryska, który odpoczywa w półleżącej pozycji najpewniej po zabawie z lśniącymi motylami, jakie latają tuż przed nim. Mimo tego, że przedstawiony zwierzak jest młody i pełen uroku, w jego oczach można dostrzec cechy prawdziwego drapieżnika, które powoli się rozwijają i będą mu potrzebne w przyszłości. Całość obrazu dopełnia gradientowe tło, które kolorystycznie przypomina niebo na kilka chwil przed wschodem słońca. To wspaniała grafika, która z pewnością zachwyci każdego, kto na nią spojrzy – potwierdzają to liczne opinie naszych klientów. Zestaw dostępny jest w atrakcyjnej cenie, co czyni z niego produkt warty zainteresowania.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903933630380

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...