Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "LEŚNA ŁAWKA"

Wymiary obrazu: 55cm x 75cm (nadruk około 50cm x 70cm)

Pełny haft: ponad 45 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy – „Leśna ławka”

 „Leśna ławka” to kompletny zestaw do haftu diamentowego. Obraz przedstawia kard z jesiennego krajobrazu – drewnianą ławeczkę z opartą o nią parasolką, donicę z kwiatami i drzewa o żółtych liściach. Ciepła kolorystyka i uchwycony na grafice spokój sprawiają, że gotowe dzieło stanie się piękną ozdobą każdego salonu, pokoju czy gabinetu.

 

Haft diamentowy – sposób na rozwijanie kreatywności

Tworząc ten obraz, będziesz mógł rozwinąć swoją kreatywność i poczuć się jak prawdziwy artysta. W zestawie znajdziesz wszystkie elementy i narzędzia potrzebne do stworzenia dzieła – dzięki temu „Leśną ławeczkę” mogą wykonać zarówno osoby doświadczone w technice haftu diamentowego, jak i początkujący. Uczestniczenie w procesie twórczym pozwoli Ci odetchnąć, zapewni odpoczynek po trudnym dniu, ułatwi wyciszenie i zrelaksowanie się. Dodatkowo, otoczona przyrodą oraz pokryta jesiennymi liśćmi ławka będzie przypominała Ci o niezwykle ważnej kwestii, jaką jest zachowanie równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem.

Obraz 55 x 75 cm ma idealne wymiary, by stać się dobrze widoczną i zwracającą uwagę ozdobą domu czy mieszkania. To też doskonały pomysł na wykonanie prezentu hand made o uniwersalnej tematyce i pięknym wzorze, który spodoba się każdemu.

W naszym sklepie oferujemy kompletne zestawy w doskonałych cenach, cieszące się bardzo dobrymi opiniami klientów.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...