Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "LETNI RELAKS"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy - krajobraz dla miłośników natury

Szukając interesującego zajęcia na wolne popołudnie, warto wybrać ten haft diamentowy. Obraz przedstawia widok na leśną ścieżkę biegnącą obok krystalicznie czystej, płytkiej rzeki. Wokół wspomnianej rzeki rośnie wiele kolorowych kwiatów, uwagę przyciągają także drzewa obsypane różowymi kwiatami. Całość pięknie się komponuje i przyciąga uwagę. Rzeka posiada refleksy odbijającego się słońca. Ciekawa gra światłem jest też widoczna na ścieżce, ponieważ wyraźnie widać, że promienie przedzierają się przez drzewa i otaczającą roślinność.

W tym przypadku haft diamentowy polega na wyklejaniu całej planszy diamencikami okrągłymi, dzięki czemu praca nie jest szczególnie skomplikowana (kryształki okrągłe przykleja się prościej od kwadratowych). Oferowany przez nasz sklep produkt może zapewnić długie godziny relaksującej zabawy, ponieważ w komplecie znajduje się aż 10 tys. diamencików. Po ukończeniu wyklejania, można powiesić grafikę na przykład na ścianie w salonie.

Haft diamentowy - widok na spokojny letni las

Haft diamentowy cieszy się dobrymi opiniami ze względu na prostotę i relaksujący wymiar układania diamencików. Letni nadrzeczny krajobraz to bardzo ciekawy model, który został stworzony z dobrej jakości kryształków, ponieważ mimo stosunkowo niskiej ceny, elementy posiadają równe krawędzie, co ułatwia układanie. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469218

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...