Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "KOBIETA MASKA"

Wymiary obrazu: 55cm x 67cm (nadruk około 50cm x 62cm)

Pełny haft: ponad 40 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kobieca maska - haft diamentowy

Proponowany obraz to portret kobiety, który został zachowany w stylu orientalnym z dużą ilością detali oraz intensywnych barw. Natężenie kolorów sprawia, że postać wydaje się magiczna, niepochodząca z tego świata. Jest otoczona kakofonią barw, przez co wydaje się, jakby była ulotna. Cieniowania dodają obrazowi delikatności i lekkości. Dominuje tutaj zieleń, czerwień, odcienie fioletu, a także złoty widoczny na dodatkach. Postać kobiety trzyma w dłoni elegancką, karnawałową maskę ozdobioną ornamentami oraz nietuzinkowymi wzorami. Sama ozdoba może zakryć całą twarz, ma jednak odpowiednie wycięcia na oczy oraz nos. W górnej części maski odnaleźć można delikatne klejnoty. Kobieta z maską jest młoda oraz piękna, co podkreślają różowe policzki oraz czerwone usta. Przyciąga spojrzeniem zielonych oczu, a palce jej prawej dłoni dotykają w zalotny sposób ust. Każdy oglądający obraz będzie miał z pewnością wrażenie, że kobieta w masce sprawia wrażenie pewnej siebie oraz zalotnej. Ten produkt otrzymać możesz w korzystnej cenie w naszym sklepie.

Kobieta w masce - obraz do samodzielnego wykonania

Na dole obrazu odnaleźć można elementy w kształcie kwiatów w kolorze czerwieni oraz żółtego. Tło jest prawdziwie magiczne i nie można określić jednoznacznie elementów dominujących. Świetliste barwy przeplatają się ze złotymi elementami. Po obu stronach kobiecej postaci w masce zwisają złote ozdoby zakończone frędzlami. W górnej części portretu kobiety w masce widoczny jest piękny, dojrzały czerwony kwiat, dodający uroku dziewczynie. Na wysokości czoła znajduje się delikatna ozdoba z zielonym klejnotem. Możemy przypuszczać, że jest umieszczona na włosach kobiety z maską. Opinie na temat haftu diamentowego “maska kobieta” wskazują, że wykonanie obrazu wymaga skupienia z uwagi na dużą liczbę kolorów oraz detali. To propozycja dla ambitnych oraz doświadczonych miłośników tworzenia obrazów. Pracownicy naszego sklepu udzielą niezbędnych wskazówek w kwestii wykonania haftu diamentowego.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...