Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "GWIEZDNE KOJE"

Wymiary obrazu: 35cm x 53cm (nadruk około 30cm x 48cm)

Pełny haft: ponad 18 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy  "Gwiezdne koje"

Haft diamentowy z rybami przedstawia diamentowe koje. Całość została zaaranżowana w wyjątkowy sposób. Czerń przechodząca w granat i błękit, które zauważyć można na niebie, doskonale komponują się z pomarańczowymi i srebrnymi detalami, dostrzegalnymi na powierzchni rybek. Haft diamentowy to rozrywka, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na swoją różnorodną tematykę oraz mnogość modeli, a przede wszystkim z powodu ciekawej formy zajęcia manualnego.

Haft diamentowy - obraz z rybami

Haft diamentowy ze zwierzętami cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem wśród klientów sklepu. Po skończeniu dzieła wiele osób z chęcią wiesza pracę na ścianie. Taka forma sztuki jest niezwykle piękna, dlatego może się doskonale prezentować w wielu miejscach. Haft diamentowy “Gwiezdne Koje” cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wielu osób, nie tylko miłośników rybek. Ich pozytywne opinie to potwierdzają. Cena każdego z zestawów jest natomiast niezwykle przystępna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykle zróżnicowaną ofertą.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903933630472

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...