Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "JAPOŃSKA KOBIETA"

Wymiary obrazu: 55cm x 65cm (nadruk około 50cm x 60cm)

Pełny haft: ponad 45 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy - kobieta w stylu japońskim

Teraz wszyscy miłośnicy japońskiej kultury mogą bez żadnych przeszkód stworzyć wyjątkowe dzieło sztuki samodzielnie! Wszystko dzięki wyjątkowej technice haftu diamentowego. Obraz dostępny w szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego przedstawia piękną kobietę ubraną w tradycyjny japoński strój. Uwagę przyciąga również jej różnokolorowa biżuteria, w odpowiedni sposób podkreślająca urodę damy. Istotnym elementem jest wpięty w ciemne włosy kwiat, mieniący się wieloma odcieniami intrygującego fioletu. Ta barwa w połączeniu z różem stanowią główne kolory, w których utrzymany został ten obraz. Kobieta posiada strój w tym odcieniu, a także dodatki w formie biżuterii i kwiatów. Cała aranżacja doskonale podkreśla delikatność ilustracji.

Artystyczny haft diamentowy - sklep internetowy z szeroką ofertą obrazów

Haft diamentowy jest taką techniką, która pozwala na wykonanie wielu obrazów o różnorodnej tematyce. Można więc samodzielnie stworzyć praktyczną dekorację, będącą idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza. Ten wzór obrazu doskonale sprawdzi się również na prezent.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...