Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "WILK TRZECIE OKO"

Wymiary obrazu: 47cm x 57cm (nadruk około 40cm x 50cm)

Obraz wypełniany częściowo - koralikami o różnym kształcie i wielkości

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy wilk - wyjątkowa metoda

Haft diamentowy jest nowoczesnym sposobem na tworzenie niezwykłych, trójwymiarowych obrazów przy pomocy niewielkich diamencików. Są to małe, różnokolorowe elementy, z których możesz stworzyć prawdziwe i zjawiskowe dzieło. Proponowany przez nas haft przedstawia wielobarwnego wilka, który hipnotyzuje swoim wzrokiem. Obraz jest pięknym uwiecznieniem oblicza tego dumnego zwierzęcia, a precyzyjne dopasowanie diamencików podkreślą jego szlachetność.

Każdy diamencik podkreśla szczegółowość przedstawionej treści i wpływa na jego wyjątkowy wygląd. Jest to wspaniały sposób na zrelaksowanie się po ciężkim lub stresującym dniu pracy i skupienie swoich myśli na tworzonym obrazie. Dzięki tej prostej i wspaniałej metodzie możesz kreatywnie spędzić czas z rodziną lub w samotności wyciszyć się podczas wyklejania. Korzystając z haftu diamentowego wilk, możesz razem z bliskimi wykonać piękną pracę, która przyozdobi Twój salon lub pokój Twojego dziecka. Ta niezwykła metoda, dzięki łatwości w zastosowaniu oraz swoim właściwościom coraz bardziej zyskuje na popularności. Będzie ona idealnym rozwiązaniem dla każdego miłośnika rękodzieła, które pozwoli na stworzenie wspaniałego obrazu. Jeśli lubisz zadania manualne i twórcze spędzanie czasu, haft diamentowy na pewno stanie się jedną z ulubionych form aktywności.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469638

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...