Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "CZUŁOŚĆ"

Wymiary obrazu: 45cm x 45cm (nadruk około 40cm x 40cm)

Pełny haft: ponad 20 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy (obraz) — „Czułość” 45 × 45 cm

Wykonywane techniką haftu diamentowego obrazy pozwalają na uchwycenie różnego typu kadrów i już przez samo zastosowanie takiej a nie innej metody nadanie im magicznego charakteru – diamenciki lśnią, odbijając światło z otoczenia, i dają wrażenie głębi, co często zauważają klienci naszego sklepu w swoich opiniach. W przypadku zestawu „Czułość” nie jest to jednak jedyny „magiczny” element – sama grafika utrzymana jest w baśniowym, lekko surrealistycznym stylu, wywołując wiele emocji, skłaniając do rozmyślań i dając pole do popisu wyobraźni.

 

Haft diamentowy – przyroda jako odbicie uczuć

Obraz przyrody nie musi być zwykłym krajobrazem – w tym przypadku wizerunek przedstawionych w baśniowy sposób, poskręcanych drzew przeplata się i przenika z portretem kobiety i mężczyzny – przytulonych do siebie w czułym geście. Są oni w pewien sposób schowani za konarami – przez co cała scena nabiera dużo bardziej intymnego i prywatnego charakteru. Żywe, łagodne kolory tworzą nastrój spokoju. Całość przywołuje myśl o tym, jak naturalne i bliskie przyrodzie są ludzkie uczucia.

 

Wyjątkowy obraz – drzewa, ludzie i emocje

Tak poruszająca tematyka sprawia, że prezentowany kompletny zestaw może posłużyć do stworzenia oryginalnej ozdoby sypialni czy innego prywatnego pomieszczenia lub stać się romantycznym prezentem. Obraz 45 x 45 cm wymaga poświęcenia nieco czasu i sporej dawki cierpliwości, jednak jego stworzenie z pewnością dostarczy Ci doskonałej rozrywki. Cena zestawu nie jest wysoka, ale gotowe dzieło – będzie bezcenne.

 

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903933630403

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...