Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "NIEBIESKI TYGRYS"

Wymiary obrazu: 30cm x 30cm (nadruk około 25cm x 25cm)

Obraz wypełniany częściowo - koralikami o różnym kształcie i wielkości

Haft diamentowy „Niebieski tygrys”

Niniejszy produkt przedstawia grafikę, na której znajduje się niebieski tygrys. Haft diamentowy w tym przypadku jest niewielki i nie składa się z wielu. Tygrys posiada groźny wygląd, jednak to kolorystyka obrazu jest jego najciekawszym aspektem, ponieważ w tym przypadku, jak wspomnieliśmy wcześniej, zwierzę ma niebieski kolor.

Oczywiście, dla zabiegów związanych z cieniowaniem oraz samego urozmaicenia układania i estetyki, grafika zawiera też koraliki granatowe, srebrne, fioletowe, złote czy różowe. Dzięki temu całość po ułożeniu przyciąga uwagę i wygląda wręcz fenomenalnie.

Warto wspomnieć, że kolorowe diamenciki pięknie prezentują się oświetlone, niejako rozszczepiając światło. Dlatego uważamy, że prezentowany haft diamentowy może nie tylko dać sporo zabawy, ale też stać się elementem wystroju salonu czy sypialni. Z całą pewnością zawieszony na ścianie będzie przykuwał uwagę gości i nie tylko.

Diamond painting „Niebieski tygrys” - haft diamentowy

Haft diamentowy z niebieskim tygrysem to estetyczny produkt, który składa się z diamentów o różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu zabawa będzie nie tylko zajmująca, ale też ciekawa. Nie bez powodu ten wzór haftu otrzymuje dobre opinie i cieszy się popularnością.

W naszym sklepie można też liczyć na inne przyciągające uwagę wzory oraz pozostałe produkty, które na pewno zapewnią sporo frajdy nie tylko najmłodszym, ale też wielu dorosłym. Tym samym zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469928

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...