Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "MANDALA ŻYCIA"

Wymiary obrazu: 30cm x 30cm (nadruk około 25cm x 25cm)

Obraz wypełniany częściowo - koralikami o różnym kształcie i wielkości

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy – „Mandala życia” 30 x 30 cm

Obraz „Mandala życia” przeznaczony jest do samodzielnego wykonania metodą haftu diamentowego specjalnego. Oznacza to, że podczas jego tworzenia tylko część płótna wypełnia się akrylowymi kryształkami, a nadruk stanowi integralną część gotowego dzieła. Diamenciki dołączone do zestawu mają różne kształty i rozmiary, a wspólnie tworzą niezwykły, pełen spokoju obraz bazujący na motywie mandali.

Haft diamentowy – niezwykła moc medytacji

Obraz „Mandala życia” (30 x 30 cm) przedstawia zarys medytującego człowieka. Otaczają go wykonane z diamencików kręgi w żywych, pełnych energii kolorach. Wystarczy, że na niego spojrzysz, a od razu poczujesz się silniejszy i wypełni Cię pozytywna energia. Mandala to bardzo ważny symbol harmonii, życia i świata w kulturze hinduistycznej i buddyjskiej. Wykonywanie i oglądanie tych skomplikowanych wzorów geometrycznych tworzonych na planie koła od wieków jest traktowane jako forma medytacji. Ty również możesz potraktować w ten sposób pracę nad obrazem – pomoże Ci on wyciszyć się i uspokoić myśli.

„Mandala życia” – obraz pełen spokoju

Stworzony techniką haftu diamentowego obraz będzie delikatną, lecz przyciągającą wzrok ozdobą każdego wnętrza. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach przepełnionych zieloną roślinnością i pomieszczeniach utrzymanych w stylu minimalistycznym bądź orientalnym, co potwierdzają opinie klientów naszego sklepu. Zestaw dostępny jest w bardzo przystępnej cenie. Ze względu na swój niewielki rozmiar obraz ten będzie świetnym wyborem dla początkujących artystów.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469881

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...