Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

NAZWA ZESTAWU: "Europe" - Europejskie Miasta:

 • rozmiar zdrapek: 30 x 21 cm;
 • rodzaj obrazu: kolorowy;
 • zestaw: arkusze z obrazami, bambusowy drapak.

Magiczna zdrapka — Europejskie miasta 30 × 21 cm

„Magiczna zdrapka” to czarny arkusz, który pod warstwą farby skrywa niesamowite kolory. Wystarczy trochę cierpliwości, by samodzielnie stworzyć niezwykłe dzieło. Obraz-zdrapka zapewni Ci niezapomnianą rozrywkę, dzięki której krok po kroku będziesz mógł odkrywać każdy fragment krajobrazu miasta. Scratch-art pozwoli Ci na rozwijanie zdolności manualnych i ćwiczenie wyobraźni przestrzennej. Zestaw zawiera obrazy 30 x 21 cm (4 sztuki) pokryte czarną farbą, ozdobną kopertę oraz bambusowy drapak – rysik.

 

Jak korzystać ze zdrapki-obrazu?

Przepiękne obrazy miast mogą stać się wspaniałą ozdobą Twojego domu lub mieszkania. Ponieważ całość pokryta jest czarną farba, gotowe grafiki będą prezentowały krajobrazy nocą – dzięki intensywnym kolorom, które wydrapiesz przy pomocy rysika, całość nabierze niezwykłego, świetlistego i nieco popartowego charakteru.

Wśród dostępnych widoków znajdziesz m.in turecką Kapadocję z charakterystycznymi dla tego miejsca lecącymi balonami, Cinque Terre – przepiękny fragment włoskiej linii brzegowej, gdzie na stromym brzegu ciasno skupione są zabytkowe domy, czy holenderskie pole tulipanów z rozpoznawalnym na całym świecie wiatrakiem w tle.

 

Scratch-art dla każdego

Na stronie sklepu możesz znaleźć również zdrapki z innymi obrazami. Cena jest przystępna, dlatego tym bardziej warto zdecydować się na zakup tego zestawu. Zdrapywanie wizerunku europejskich miast może stać się dla Ciebie artystyczną podróżą po Europie!

Obrazy zdrapki to czarne arkusze kryjące pod spodem przepiękne kolorowe obrazy do wydrapania. Zabawa polega na zdrapywaniu górnej warstwy czarnej farby specjalnym rysikiem, w zaznaczonych miejscach na arkuszach - co pozwala na stopniowe odsłanianie pięknego, ukrytego rysunku. Jest to wspaniała zabawa dla każdego.

Obrazy zdrapki to nie tylko zabawa, ale także ćwiczenie sprawności manualnej oraz wyobraźni przestrzennej u najmłodszych, ale i też tych starszych. Ułatwieniem dla zabawy są szare linie nadrukowane na każdym z czarnych arkuszy wzdłuż konturów ukrytego obrazu.

Zestaw czterech obrazków przedstawiających kolorowe panoramy najsłynniejszych miejsc w Europie, takich jak Kapadocja, pole tulipanów w Holandii czy Cinque Terre we Włoszech.

Zawartość zestawu:

 • ozdobna koperta z magicznymi obrazami;
 • cztery arkusze z magiczną zdrapką do wydrapywania;
 • bambusowy ołówek do wydrapywania;
 • całość zapakowana w ochronną kopertę.

Ten nietypowy zestaw zachęci do tworzenia i jednocześnie do ćwiczenia zdolności manualnych. Jest to również świetny pomysł na ciekawy, a zarazem niezobowiązujący prezent niezależnie od okazji.

Dlaczego nasze Obrazy Zdrapki?

 • służy jako wspaniała rozrywka dla dzieci i dorosłych,
 • uspokaja i pomaga się zrelaksować,
 • rozwija sprawność manualną oraz pobudza wyobraźnię,
 • pomaga w skupieniu i koncentracji,
 • poprawi także twoje umiejętności malarskie oraz artystyczne,
 • przyjemna i kreatywna aktywność umysłowo manualna,
 • twoje wspaniałe dzieło może ozdobić ścianę w twoim domu.

Czarne karty zdrapki kryją pod spodem kreatywne obrazy do wydrapania. Obrazy są kolorowe, bogate w szczegóły, wymagają precyzji i stanowią przepiękną ozdobę do wnętrza każdego domu. Uczą kreatywności i gwarantują wspaniałą zabawę.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...