Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Obrazy zdrapki to czarne arkusze kryjące pod spodem przepiękne kolorowe obrazy do wydrapania. Zabawa polega na zdrapywaniu górnej warstwy czarnej farby specjalnym rysikiem, w zaznaczonych miejscach na arkuszach - co pozwala na stopniowe odsłanianie pięknego, ukrytego rysunku. Jest to wspaniała zabawa dla każdego.

Obrazy zdrapki to nie tylko zabawa, ale także ćwiczenie sprawności manualnej oraz wyobraźni przestrzennej u najmłodszych, ale i też tych starszych. Ułatwieniem dla zabawy są szare linie nadrukowane na każdym z czarnych arkuszy wzdłuż konturów ukrytego obrazu.

Magiczna zdrapka - sztuczne ognie

Dostępna w naszym sklepie magiczna zdrapka to obraz przedstawiający widok miasta, który oświetlony jest światłem fajerwerków. W zestawie znajdują się aż 4 różne propozycje, z czego każda przedstawia inną panoramę. Wszystkie zostały wykonane nocą i skupiają się na znanych i majestatycznych budowlach, charakterystycznych dla różnych kultur oraz religii. Nie są one jednak centralnym elementem zdrapek, ukryte zostały w bocznej lub dolnej części obrazu. Widać ich wyraziste kolory, które zostały idealnie skomponowane w nocnym świetle. Z pewnością wiele osób może odgadnąć, jakie budynki przedstawione są na zdrapce magiczne ognie. Duże metropolie nocą to widok, który zachwyca wielu miłośników sztuki.

Sztuczne ognie - kolorowa eksplozja

Obrazek do zdrapywania, dostępny w naszym sklepie w korzystnej cenie, skupia się przede wszystkim na kolorowych fajerwerkach. To one stanowią centralny punkt zdrapki. Sztuczne ognie widać nad miastem, które przedstawione jest na obrazie. Możemy domyślać się, że wykonano je w trakcie nocy sylwestrowej czy z okazji innych ważnych wydarzeń. Magiczna zdrapka stanowi doskonałe połączenie barw - są one stonowane, okryte nocą, a jednocześnie bardzo żywe oraz wyraziste. Magiczna zdrapka sztuczne ognie cieszy się popularnością wśród naszych klientów, co podkreślają w swoich opiniach, wszystko to za sprawą doskonałego efektu, jaki można uzyskać. Obrazek do zdrapywania pozwala na samodzielne stworzenie wyjątkowego dzieła sztuki.

Nazwa zestawu: Fireworks -Sztuczne Ognie

Zestaw czterech obrazków przedstawiających kolorowe fajerwerki na tle panoram słynnych miast z różnych części świata.

Specyfikacja Obrazu Zdrapki:

 • rozmiar zdrapek: 20 x 15 cm;
 • rodzaj obrazu: kolorowy;
 • zestaw: arkusze z obrazami, bambusowy drapak.

Zawartość zestawu:

 • ozdobna koperta z magicznymi obrazami;
 • cztery arkusze z magiczną zdrapką do wydrapywania;
 • bambusowy ołówek do wydrapywania;
 • całość zapakowana w ochronną kopertę.

Ten nietypowy zestaw zachęci do tworzenia i jednocześnie do ćwiczenia zdolności manualnych. Jest to również świetny pomysł na ciekawy, a zarazem niezobowiązujący prezent niezależnie od okazji.

Dlaczego nasze Obrazy Zdrapki?

 • służy jako wspaniała rozrywka dla dzieci i dorosłych,
 • uspokaja i pomaga się zrelaksować,
 • rozwija sprawność manualną oraz pobudza wyobraźnię,
 • pomaga w skupieniu i koncentracji,
 • poprawi także twoje umiejętności malarskie oraz artystyczne,
 • przyjemna i kreatywna aktywność umysłowo manualna,
 • twoje wspaniałe dzieło może ozdobić ścianę w twoim domu.

Czarne karty zdrapki kryją pod spodem kreatywne obrazy do wydrapania. Obrazy są kolorowe, bogate w szczegóły, wymagają precyzji i stanowią przepiękną ozdobę do wnętrza każdego domu. Uczą kreatywności i gwarantują wspaniałą zabawę.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...